Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Podlaskie Forum Turystyczne

07.11.2019

Augustów

Jak rozwijać turystykę w województwie podlaskim? Jak  reklamować walory turystyczne regionu? Na te i inne tematy, związane z szeroko pojętą turystyką, rozmawiają  w Augustowie specjaliści branży turystycznej i okołoturystycznej z województwa podlaskiego. Wszystko przy okazji Podlaskiego Forum Turystycznego. Na miejscu są warsztaty z zakresu sieciowania produktów turystycznych i dyskusje na temat rozwoju turystyki w województwie podlaskim. Jak mówi Bożena Nienałtowska, Prezes Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, liczy się, aby grać w jednej drużynie. Bo walory turystyczne naszego regionu, to nasza wspólna marka.

– Polska północno-wschodnia jest dla nas bardzo ważna. To miejsce wyjątkowe w skali całego kraju – mówi Jacek Janowski, dyrektor departamentu promocji turystyki krajowej polskiej organizacji turystycznej.

Podczas Podlaskiego Forum Turystycznego zostanie rozstrzygnięta XVII edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podlaskiego. Nagrodzonych poznamy już wieczorem (07.11) podczas uroczystej gali.

Autor: mz