Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy 21 kwietnia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Arkadiusz Sikora
Arkadiusz Sikora

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Pogoda sprzyja remontom

Foto: Urząd Miasta w Gołdapi

Gołdap

Nawierzchnie gruntowe zastąpiła kostka brukowa- mowa o drodze wewnętrznej we wsi Wronki Wielkie oraz ulicach Plażowej oraz Topolowej w Gołdapi. Dzięki sprzyjającej aurze, mimo kalendarzowej zimy miejscowemu samorządowi udało się zrealizować trzy inwestycje drogowe.

Z pewnością to dobra wiadomość dla mieszkańców wsi Wronki Wielkie w gminie Gołdap. Tam udało się ułożyć nową nawierzchnię z kostki betonowej na odcinku blisko 200 metrów. W ramach tej inwestycji zmodernizowano również wjazdy, a wzdłuż drogi powstał chodnik. Koszt prac to ponad 170 tys. zł, z czego 20 tys. zł pochodziło z funduszu sołeckiego Marcinowa. Sołectwo przekazało również kostkę brukową na ułożenie chodnika.

Dwie inwestycje przeprowadzono na terenie Gołdapi- mowa o ulicach Plażowej i Topolowej. Przebudowę udało się zrealizować dzięki rządowej dotacji. Z budżetu państwa dla gmin uzdrowiskowych za ponad 500 tysięcy złotych wykonano drogę z kostki betonowej, chodnik, wjazdy, a przy Topolowej powstała również kanalizacja deszczowa.

Autor: jwe     Źródło: UM w GołdapiData: 11 stycznia 2018

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.