Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira 21 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Policja prosi o nagrania z aut z dnia napadu

Foto: KPP w Piszu

Pisz

Piscy policjanci wciąż poszukują sprawców piątkowego (16.02.) napadu na właściciela kantoru wymiany walut. Pomocne mogą okazać się nagrania z prywatnych kamerek samochodowych- oceniają mundurowi i apelują do kierowców o pomoc.

Jak już informowaliśmy w wiadomościach Radia 5, do napadu na właściciela kantoru wymiany walut doszło w piątek (16.02.) około godziny 17:00. Nieznani dotąd zamaskowani sprawcy zaatakowali mężczyznę i ukradli mu plecak z pieniędzmi. Policja nie informuje, jaka kwota została skradziona. Sprawcy oddalili się z łupem uciekając VW, w kierunku którego właściciel kantoru oddał kilka strzałów wybijając tylną szybę. Auto porzucone na terenie miasta policjanci zabezpieczyli następnego dnia po napadzie- w sobotę (17.02.). Stało się to dzięki informacji przekazanej przez anonimowego świadka.

– Funkcjonariusze prowadzą szeroko zakrojone działania, aby ustalić i zatrzymać sprawców napadu – podkreśla Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

Mundurowi proszą o udostępnienie funkcjonariuszom nagrań z aut kierowców, którzy w piątek (16.02.) jeździli ulicami Pisza – mówi Szypczyńska.

Autor: jwe     Źródło: KPP w PiszuData: 19 lutego 2018

   
Tagi:

5 Komentarzy

  1. Rudi Odpowiedz

    Fajne mamy czasy policja prosi o pomoc w złapaniu sprawcow ja mysle ze jeszcze prościej bedzie jak policja poprosi sprawcow zeby oddali pieniadze dla wlasciciela , zglosili sie na posterunek , spisali w domu zeznania i przyniesli w dwoch egzemplarzach zawsze bedzie mniej pracy dla policji ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.