Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja 24 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Arkadiusz Sikora
Arkadiusz Sikora

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Pomógł choremu na padaczkę

Foto: KPP w Ełku

Ełk

Mężczyźnie po ataku padaczki pomógł dzielnicowy z gminy Ełk. O tym, że 59-latek leży przy przystanku aspiranta sztabowego Artura Milewskiego zaalarmowali mieszkańcy. Mężczyzna był zdezorientowany, nie wiedział gdzie jest i co się stało, kontakt z nim był utrudniony. Policjant ustalił, że 59-latek choruje na padaczkę i prawdopodobnie przed chwilą miał atak, co później potwierdzili ratownicy medyczni. Dzielnicowy udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy i wezwał pogotowie. Później ustalił też jak mężczyzna się nazywa i gdzie mieszka. 59-latek trafił pod opiekę specjalistów.

Autor: apk     Źródło: KPP w EłkuData: 6 grudnia 2017

   
Tagi:

7 Komentarzy

  1. Paweł Odpowiedz

    ja tez kiedyś pomogłem na ul. Świerkowej w Suwałkach jest to normalny odruch w miarę normalnego człowieka i poco o tym pisać

  2. oby Odpowiedz

    Powinno się pisać o wszystkim co jest dobre i właściwe. To, że człowiek pomógł człowiekowi to jest coś niewłaściwego? Co z tego, że niebieski? Przede wszystkim człowiek. Ja też nie lubię rozgłosu. Sam reanimowałem dziadka 64 l. Nie chcę rozgłosu i pochwał. Jednak uważam, że takie zachowania powinny być nagłaśniane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.