Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 24 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Remont za setki milionów

Foto: Radio 5

Region

350 mln złotych będzie kosztował remont kilkudziesięciu kilometrów drogi krajowej nr 65. Chodzi o odcinek od Gołdapi przez Ełk do granicy województwa.

Dziś Jerzy Szmit, wiceminister infrastruktury i budownictwa oraz Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski podpisali w Ełku umowę na realizację tej inwestycji.

– Niektóre odcinki tej trasy zostały już wyremontowane, kolej na następne, mówi wiceminister Jerzy Szmit. Jak dodaje, prace projektowe ruszą w tym roku, a prace drogowe w 2018 roku. Planowana modernizacja drogi krajowej nr 65 ma potrwać około dwóch lat.

Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski w rozmowie z Radiem 5 przyznał, że to bardzo ważna inwestycja drogowa nie tylko w skali subregionu ełckiego, ale i całego województwa.  

Środki na remont drogi krajowej nr 65 pochodzą z budżetu państwa.

Autor: ate,wk     Źródło: Radio 5Data: 20 marca 2017

   
Tagi:

12 Komentarzy

 1. Piotr Odpowiedz

  Widać jak warmińsko-mazurskie ma dobrego posła i ministra Szmita to są i konkrety. Teraz czas na pokazanie skuteczności ministera posla Zielińskiego. On publicznie powiedział że wspiera modernizację drogi z Suwalk przez Augustów do Białegostoku. Czas pokazać jak się jest skutecznym nie tylko w przedmiocie czystek kadrowych.

  1. tutejszy Odpowiedz

   Kadencyjność to trzeba wprowadzić najpierw dla posłów i senatorów. Na burmistrza czy wójta jest referendum, a na tamtych wyborcy nie mają żadnego wpływu.
   A w czym niby taki poseł siedzący w sejmie piątą czy szóstą kadencję jest lepszy od prezydenta? Też tkwi w jakiejś partyjnej klice i układach.

   1. ewa Odpowiedz

    Moim zdaniem powinno być jakieś kryterium dla prezydentów wójtów itp.sprawujacych urząd dwie kadencję ,jeżeli ktoś spełnił np hasła wyborcze w 70%może automatycznie przejść i ubiegać się o kolejną reelekcję a jak nie to automatycznie powinien być skreślony

    1. eeetam Odpowiedz

     Aha, więc najlepsi będą ci, co nic nie obiecają. Wywiążą się w 100%.
     PS Ewo, rusz trochę mózgiem, o ile jakiś masz. Kto to niby miałby oceniać i jak stwierdzić, że te 70% zostało osiągnięte?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.