Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy 21 kwietnia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Arkadiusz Sikora
Arkadiusz Sikora

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Posiadał narkotyki, broń i amunicję

Foto: KPP w Giżycku

Giżycko

W ręce giżyckich policjantów wpadł 35-latek, który posiadał znaczną ilość narkotyków, nielegalną broń i amunicję. Do zatrzymania mężczyzny doszło w minioną środę (13.12). Kryminalni już wcześniej podejrzewali, że Rafał D. może posiadać środki odurzające. Nie mylili się.

-Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 35-latka funkcjonariusze znaleźli blisko 90 gramów białego proszku oraz ponad 30 gramów suszu roślinnego, informuje Beata Górczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Rafał D. posiadał również broń palną oraz amunicję, na której posiadanie nie miał zezwolenia. Mężczyzna trafił do aresztu. Wstępne badanie testerem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana.

– W miniony piątek (15.12) prokurator zastosował wobec Rafała D. środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, dodaje Górczyńska.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mieszkańcowi Giżycka grozi 10 lat więzienia. Posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia zagrożone jest karą 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

Autor: ate     Źródło: KPP w GiżyckuData: 18 grudnia 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.