Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Poszukują najlepszych, regionalnych firm

01.02.2019

warmińsko-mazurskie

Najlepszych, regionalnych przedsiębiorstw poszukuje samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Właśnie ruszyła kolejna edycja konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Jak czytamy na stronie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie – głównym celem przedsięwzięcia jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług i projektów promocyjnych na Warmii i Mazurach.

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach.

Pierwsza z nich to POS WaMaBoss. Pod tą nazwą kryje się promocja postaw społecznej odpowiedzialności biznesu wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Warunkiem zgłoszenia danej firmy jest prowadzenie przez nią działalności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Chodzi o wskazanie przedsiębiorstw, które mogą być przykładem dobrych praktyk dla innych.

Druga kategoria to Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur. Ich wyłonienie umożliwi ich promocję na rynku regionalnym, krajowym i za granicą. W tej kategorii przyznawana jest także Nagroda Publiczności.

Ostatnia z kategorii to Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości. W 2000 roku ustanowił ją samorząd województwa. Jej celem jest uhonorowanie organizacji wdrażających filozofię Zarządzania przez Jakoś. Konkurs w tej kategorii jest regionalną edycją Konkursu Polskiej Nagrody Jakości.
Dodajmy, że udział w konkursie jest bezpłatny.

Wnioski można przesyłać pocztą tradycyjną lub mailowo. Wszelkie szczegóły i adresy znaleźć można na stronie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Źródło: Urząd Marszałkowski w Olsztynie
Autor: jwe