Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa 28 kwietnia 2017    Pogoda

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Prezydent nagrodził zawodników MMA Team Ełk

Foto: Radio 5   Od lewej: Tomasz Zawadzki, zawodnik MMA Team Ełk, Tomasz Andrukiewicz, prezydent Ełku, Kamil Minda, zawodnik MMA Team Ełk

Zawodnicy z MMA Team Ełk nagrodzeni przez prezydenta miasta. Sportowcy mają się czym pochwalić.  Tomasz Zawadzki i Kamil Minda zajęli I miejsce w swoich kategoriach wagowych na I Mistrzostwach 16. Dywizji Zmechanizowanej w Walce w Bliskim Kontakcie w Giżycku. Mistrzostwa odbywały się w dniach od 30 listopada do 1 grudnia.

Dziś (23.12.) obaj zawodnicy otrzymali nagrody sportowe prezydenta Ełku Tomasza Andrukiewicza .

Tomasz Zawadzki przyznał, że na jego sukcesy pracuje kilka osób, a walki na Mistrzostwach w Giżycku do najprostszych nie należały.

Więcej szczęścia w Giżycku miał Kamil Minda. Zawodnik w bardzo krótkim czasie pokonał swoich przeciwników, a stoczone walki określił mianem łatwych.

I Mistrzostwa 16. Dywizji Zmechanizowanej w Walce w Bliskim Kontakcie w Giżycku zorganizowane zostały przez 15. Brygadę Zmechanizowaną, do której należą obaj zawodnicy. Do sukcesów należy zaliczyć również zdobycie tytułu Mistrza Wojska Polskiego: Tomasz Zawadzki w kategorii wagowej do 70 kg, a Kamil Minda w kategorii OPEN. Te mistrzostwa odbywały się w maju we Wrocławiu.

Autor: mc     Źródło: Radio 5Data: 23 grudnia 2016

   
Tagi:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O TYM SIE MÓWI TYTUŁ

O TYM SIĘ MÓWI

O TYM SIĘ MÓWI 2