Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona 29 marca 2017    Pogoda

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Przebudowa Kolejowej i Północnej

Foto: UM Suwałki   

Suwalskie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe wygrało przetarg na przebudowę ulic Kolejowej i Północnej wraz z modernizacją parku przy dworcu PKP w Suwałkach. Inwestycja, której koszt to prawie 2 641 000 zł, zostanie zrealizowana do 30 września. W planach jest budowa kanalizacji deszczowej, sieci kanalizacji sanitarnej, oświetlenia ulicznego oraz sieci telekomunikacyjnej, chodników dla pieszych oraz ścieżki rowerowej, wykonanie oznakowania, trawników oraz budowa nowej jezdni na odcinku od ulicy Świerkowej do ulicy Wileńskiej. – Konsekwentnie inwestujemy w infrastrukturę na osiedlu Kamena. W ubiegłym roku obiecałem mieszkańcom tej części miasta, że kwestia remontu dróg zostanie wykonana jak najszybciej. W tym roku wszystkie ulice na osiedlu Kamena będą już zmodernizowane – zapewnia Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

Autor: IW     Źródło: UM SuwałkiData: 27 stycznia 2017

   
Tagi:

5 Komentarzy

 1. Pierre"Dolle Odpowiedz

  Pod warunkiem , że nie nakładą tam progów tak jak na świerkowej . Bo jeśli mają położyć tyle progów co tam ,to lepiej już niech jej nie remontują tej północnej .

 2. Sławek Odpowiedz

  Z jednej strony dobrze, że to Suwalska firma będzie miała pracę. Z drugiej natomiast czy to nie ta sama firma robiła Świerkową? Tam prace szły bardzo mozolnie i terminy zostały przekroczone.

 3. MUCHOMOR Odpowiedz

  Ja zanim dojade od Chopina do Nowomiejskiej mam 5 progów , nie licząc dziur w asfalcie. Paranoja jakaś. Postawcie paru stojących Policjantów. Bo inaczej łatanie nawierzchni traci sens i to bezapelacyjnie.

 4. Paweł Odpowiedz

  Zawężą bez sensu kolejną ulicę zamiast wymalować na niej pasy dla rowerów i dobrze wykorzystać przestrzeń, ale to chyba przekracza możliwości umysłowe nowego dyr. dróg miejskich… Pan kierowniko-radny Wasiukow też opowiadał jak będzie walczył z ciasnymi dla autobusów ulicami i nic. Teraz szykują nową wąską kiszkę, ale pan Wasiukow milczy. Czyżby w trosce o stołek który dostał. Panie kierownik Wasiukow,a ile pan przejeździł godzin za fajerą autobusu? A prawko kat. D pan w ogóle ma?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O TYM SIE MÓWI TYTUŁ

O TYM SIĘ MÓWI