Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego 20 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Przebudują kolejne ulice

Foto: radio5.com.pl

Suwałki

Umowę na przebudowę kolejnych ulic podpisał we wtorek (14.03) Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk. Firma, która wygrała stosowne przetargi, przebuduje  ulice Wrocławską,  Legnicką i Katowicką.  W ramach inwestycji zostanie wykonane między innymi utwardzenie ulic, wybudowanie chodników, oświetlenia, sieci kanalizacyjnej i deszczowej. – Prace zostaną podzielone na dwa etapy – powiedział Radiu 5 Czesław Renkiewicz.

Modernizacji doczekają się także ulice Miodowa, Kołątaja i Krzywólka.  Kolejność ich realizacji wynika z przyjętego przez Komisję Strategii i Rozwoju Programu Budowy Dróg Osiedlowych w Suwałkach. 

Autor: PF     Źródło: Radio 5Data: 15 marca 2017

   
Tagi:

1 komentarz

  1. Golf II fan 500kucy gaz benzyna na litewskiej blasze Odpowiedz

    Od początku suwalczanie moi jest Pan Bóg On pilnuje żeby wsio szło jak trzeba i było jak na początku, teraz, zawsze i na wieki wieków amen. A RENKIEWICZ chce zmieniać, ulepszać. Słyszycie? Ulepszać.

    Już jemu mało, że krowa cieli się, gdzie tam, on chce żeby się źrebiła. Ooo, do czego idzie…W Suwałkach krowy będo się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą! wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.