Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Radio 5 Trail na Mazurskich Zawodach Balonowych

10.07.2018

Ełk 

To będzie szczęśliwy piątek – trzynastego! W ramach imprezy Radio 5 Trail przez całe lato podążamy tropem ciekawych imprez.

Mobilne studio Radia 5 gościło już w Giżycku, a ostatnio 8 lipca w Rajgrodzie. W piątek (13.07) będziemy w Ełku, podczas drugiego dnia XI Mazurskich Zawodów Balonowych.

O tej imprezie, która startuje już w czwartek, mówi Konrad Siemienkiewicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.

Drugiego dnia XI Mazurskich Zawodów Balonowych – w piątek, trzynastego lipca – każdy mógł odwiedzić nasze mobilne studio. Czekamy na Wasze pozdrowienia i dedykacje muzyczne. Masę atrakcji przygotujemy dla najmłodszych. Co tego dnia w programie podniebnych zawodów?

W tym czasie na starej plaży miejskiej koncerty, z gwiazdą wieczoru – Grzegorzem Hyżym na deser. Zwieńczeniem będzie wieczorny pokaz balonów.

Miejsca startów balonów i dokładny harmonogram uzależnione będą od pogody – szczegóły na bieżąco znaleźć będzie można na profilu Facebookowym MOSiR-u. Wiatr może delikatnie przesunąć czas i miejsca startów. Pewne jest jednak, że wspólnie będziemy się wspaniale bawić – inaczej po prostu być nie może z Radiem 5 Trail.

Trzeci dzień zawodów balonowych, to poranne loty od 6 rano w sobotę i wieczorny ostatni lot z placu Jana Pawła II.

Źródło: Radio 5, MOSiR Ełk
Autor artykułu: wm 

 

Podobne

Podniebne zmagania

Startują IX Mazurskie Zawody Balonowe

Międzynarodowe Zawody Balonowe

Pogoda pokrzyżowała plany baloniarzy