Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Radio 5 Trail – Przystanek Olecko

20.07.2018

Olecko

Kolejna stacja Radia 5 Trail. W piątek (20.07.18) nasze mobilne studio gościło na 25. Przystanku Olecko. O znaczeniu jubileuszowej edycji „Przystanku” dla miasta mówi Wacław Olszewski, burmistrz Olecka.

„Przystanek” chwalą olecczanie, wydarzenie przyciąga dzieci i dorosłych. Tak się bawią.

Nic dziwnego, podczas trwającego od czwartku (19.07.18) do niedzieli (22.07.18) festiwalu przygotowano całą masę atrakcji.

W piątek (20.07.17) odbyło się odsłonięcie pomnika – ławeczki Janusza Panasewicza na Placu Wolności. Wokalista Lady Pank cieszy się z występów przed swoją publicznością.

W naszym mobilnym studiu plenerowym rozmawialiśmy z mieszkańcami, wspólnie zapowiadaliśmy piosenki, nasi goście pozdrawiali znajomych. Na wszystkich zebranych czekała cała masa atrakcji: konkursy z nagrodami, koło fortuny, bramka celowościowa, malowanie twarzy i wiele innych zabaw.

Jeszcze tego samego dnia (20.0718) odbyły się warsztaty bębniarskie. O nich mówi Radosław Skrodzki, dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku „Mazury Garbate”.

Także w piątek (20.07.18) otwarto wystawę Marca Chagalla. Wieczorem koncerty: Sławomira, O.S.T.R. i Lady Pank.

Przypominamy – „przystankowe” imprezy w Olecku potrwają do niedzieli, 22 lipca – szczegóły na stronie www.przystanek.pl.

To nie koniec podróży naszego mobilnego studia Radia 5 Trail. 10 sierpnia jesteśmy w Augustowie, a dzień później w Suwałkach.

Źródło: Radio 5
Autor artykułu: wm/ SzK

Podobne:

Radio 5 Trail w Gołdapi

Radio 5 Trail stacja Ełk

Radio 5 Trail w Rajgrodzie