Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Radio 5 Trail! Tropem najciekawszych imprez

24.05.2018

Region

Siedem stacji, a każda z nich wypełniona atrakcjami, konkursami i koncertami – tak w skrócie zapowiada się cykl imprez „Radio 5 Trail” zaplanowanych na sezon 2018. Ruszamy już w piątek, 25 maja w Giżycku.

W lipcu i sierpniu „Radio 5 Trail” gościć będzie w Rajgrodzie (08.07.), Gołdapi (13.-14.07.), Ełku (20.07.), Olecku (21.07.), Augustowie (10.08.) oraz Suwałkach (11.08.). Gwiazdami muzycznymi będą: Bednarek, Red Lips, Margaret, Dżem, Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży, Lady Pank, Augustowska Noc Kabaretowa oraz Pectus i Natalia Szroeder.

Już w najbliższy piątek, 25 maja, w grodzie nad Niegocinem impreza odbędzie się w ramach Dni Giżycka. – Wszystko rozpocznie się w południe – mówi Wojciech Iwaszkiewicz, burmistrz Giżycka.

Od godziny 16:00 ruszamy ze stacją „Radio 5 TRAIL” w amfiteatrze na plaży miejskiej. To właśnie tu zlokalizowane będzie plenerowe studio Radia 5. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o naszych słuchaczach.

A wieczorem w Giżycku – koncerty.

Radio 5 Trail! Tropem najciekawszych imprez w regionie! Za każdym razem w plenerowym studiu Radia 5 gościć będziemy włodarzy, ciekawych ludzi związanych z miastem czy gwiazdy muzyki. Przed mikrofon Radia 5 zaprosimy także… słuchaczy, mieszkańców miasta i przebywających na miejscu turystów. Będzie możliwość, by przedstawić prognozę pogody czy zapowiedzieć ulubiony utwór i pozdrowić najbliższych.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami i atrakcji dla najmłodszych słuchaczy.
Przypomnijmy, już w piątek, 25 maja, Radio 5 Trail w Giżycku. Startujemy od 16:00 w amfiteatrze na Plaży Miejskiej.

Źródło: Radio 5
Zdjęcie: Radio 5
Autor artykułu: jwe,ds