Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Radio 5 Trail w Suwałkach

11.08.2018

Suwałki

W Suwałkach zakończyło w sobotę (12.08) swoją podróż Radio 5 Trail. Mobilne studio Radia 5 gościło na Święcie Suwałk – Jarmarku Kamedulskim, gdzie w sobotę wystąpili NATALIA SZROEDER i PECTUS.

Było dużo dobrej muzyki ale też plastyczne warsztaty plenerowe, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy oraz karuzele, dmuchańce. Na rozstawionych w Parku Konstytucji 3 Maja straganach mieszkańcy mogli kupić ludowe rękodzieło i lokalne przysmaki.

Przed gwiazdami wieczoru można było zobaczyć występy Studia Tańca Dance Academy, grup Dotyk i Radość, Studia Piosenki Świetlik, Chóru Seniora Canto, Zespołu Wspomnień Czar, Zespołu Tanecznego Srebrne Pierwiosnki i Chóru Seniora Złota Jesień. Był też Zespół Wokalny Cantabile i Zespół Wokalny Ocean Życia. Całość zwieńczył pokaz sztucznych ogni.

Przypomnijmy, że mobilne studio Radia 5 Trail w tym roku gościło między innymi w Ełku, Gołdapi, Rajgrodzie, Olecku, Augustowie i Suwałkach. Na żywo relacjonowaliśmy największe imprezy i koncerty gwiazd w regionie.

Autor  artykułu : PK