Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 23 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Gang sutenerów rozbity

Foto: Komenda Stołeczna Policji

Ełk

Gang sutenerów rozbili funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji. Jak podaje portal Onet.pl do zatrzymania członków gangu miało dojść w Ełku i Ożarowie Mazowieckim.

O szeroko zakrojonych działaniach mających na celu zatrzymanie osób, co do których istniało podejrzenie, że mogą zajmować się ułatwianiem uprawiania prostytucji oraz czerpaniem korzyści majątkowych z uprawiania nierządu Komenda Stołeczna informuje w komunikacie na swojej stronie internetowej. Akcję prowadzoną na terenie województw warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego wspierali antyterroryści z Warszawy, Bydgoszczy i Białegostoku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

– Funkcjonariusze w kilku miejscowościach o tej samej godzinie weszli do 11 mieszkań – informuje Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji. Zatrzymanych zostało 8 osób.

Policjanci zatrzymali także dwie kobiety.

Z ustaleń dziennikarzy portalu Onet.pl wynika, że organizowane przez sprawców domy publiczne działały m.in. w Ełku i Warszawie. Członkowie zorganizowanej grupy przestępczej mieli zatrudnić co najmniej kilkanaście kobiet, które zajmowały się prostytucją. Usługi seksualne świadczyły w wynajmowanych przez organizatorów procederu mieszkaniach. Następnie podejrzani pobierali część pieniędzy, które kobiety uzyskiwały od swoich klientów.

Za czerpanie korzyści majątkowych z nierządu sutenerom grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Z ustaleń policjantów wynika, że wszyscy zatrzymani byli już wcześniej notowani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu.

Autor: apk     Źródło: Komenda Stołeczna Policji, Onet.plData: 22 grudnia 2017

   
Tagi:

7 Komentarzy

  1. alfonso Odpowiedz

    arni to zwykly robol jezdzi na koparce a teraz za granica siedzi a dziewczyna jego tu kolegow jego rozpieszcza arni to zawsze zwykly robol byl poszed do sochow troche bramki obstawiac troche mety i tescia podjadl a tesc myslal ze ganstera zrobi z niego ale on tylko do łapaty i pługa sie na gaje

  2. mrukat Odpowiedz

    Co z tego że zatrzymali jak dalej w Ełku działa kilkanaście adresów, gdzie jest kilkadziesiąt panienek . Te grupy przerzucają je z miasta do miasta po całej Polsce. Dość k..restwa w naszym mieście .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.