Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Rywalizowali tenisiści stołowi

Brązowy medal w deblu dziewcząt, 4. miejsce w grze mieszanej, 5. miejsce w kategorii indywidualnej dziewcząt i 7. w kategorii chłopców – to bilans startów tenisistów stołowych z UKS „KONIECZKI” przy Szkole Podstawowej nr 9 w Ełku w Mistrzostwach Województwa Kadetów, które rozgrywane były w Działdowie.
Barw Ełku bronili Gabriela Ziarko i Mikołaj Malinowski.
W zawodach uczestniczyli młodzi tenisiści stołowi z Ostródy, Elbląga, Mrągowa, Działdowa, Olsztyna, Gołdapi, Olecka i Pisanicy.

Pełne wyniki zawodów :
Gra pojedyncza kadetek:
1.  Archacka Julia  (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński) – AWANS
2.  Kawiak Marta  (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda) – LIMIT
3.  Madej Zuzanna  (KS DEKORGLASS Działdowo) – AWANS
4.  Ceglińska Wiktoria  (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
5.  Ziarko Gabriela (UKS KONIECZKI Ełk)
6.  Golder Patrycja  (LZS Lubawa)

Gra podwójna kadetek:
1. Ceglińska Wiktoria/Pawłowska Zuzanna (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
2. Kawiak Marta (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)/ Archacka Julia (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
3. Ziarko Gabriela (UKS KONIECZKI Ełk)/ Madej Zuzanna (KS DEKORGLASS Działdowo)

Gry drużynowe kadetek:
1. MKS MRĄGOWIA Mrągowo (Pawłowska Zuzanna, Ceglińska Wiktoria)

Gra pojedyncza kadetów:
1. Lewandowski Patryk (KS DEKORGLASS Działdowo) – LIMIT
2. Rutkowski Mateusz (KS DEKORGLASS Działdowo) – LIMIT
3. Jankowski Igor (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda) – AWANS
4. Malinowski Kacper (ABC ŻAK Pisanica) – AWANS
5-6. Święcki Dominik (UKS JANTAR Gołdap)
5-6. Rutkowski Marcel (ABC ŻAK Pisanica)
7-9. Daniel Grzegorz (EKS MLEXER Elbląg)
7-9. Chojnacki Igor (LKS WEL Lidzbark Welski)
7-9. Malinowski Mikołaj (UKS KONIECZKI Ełk)

Gra podwójna kadetów:
1. Rutkowski Mateusz/ Lewandowski Patryk (KS DEKORGLASS Działdowo)
2. Jankowski Igor (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)/ Święcki Dominik (UKS JANTAR Gołdap)
3. Malinowski Kacper/ Rutkowski Marcel (ABC ŻAK Pisanica)

Gry drużynowe kadetów:
1. KS DEKORGLASS Działdowo (Lewandowski Patryk, Rutkowski Mateusz, Miastowski Maksymilian)
2. ABC ŻAK Pisanica (Rutkowski Marcel, Malinowski Kacper)

Gra mieszana kadetów:
1. Kawiak Marta (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)/ Lewandowski Patryk (KS DEKORGLASS Działdowo)
2. Golder Patrycja (LZS Lubawa)/ Jankowski Igor (MLKS OSTÓDZIANKA Ostróda)
3. Archacka Julia (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)/ Rutkowski Mateusz (KS DEKORGLASS Działdowo)
4. Ziarko Gabriela/ Malinowski Mikołaj (UKS KONIECZKI Ełk)

Gra pojedyncza juniorek:
1. Grzebska Aleksandra (KS DEKORGLASS Działdowo)
2. Łuszczyńska Joanna (MLKS CZARNI Olecko)
3. Piórkowska Wiktoria (KS DEKORGLASS Działdowo)
4. Miezianko Dominika (MLKS CZARNI Olecko)
5. Jabłonka Aleksandra (EKS MLEXER Elbląg)

Gra podwójna juniorek:
1. Piórkowska Wiktoria/ Grzebska Aleksandra (KS DEKORGLASS Działdowo)
2. Łuszczyńska Joanna/ Miezianko Dominika (MLKS CZARNI Olecko)
3. Jabłonka Aleksandra/ Grzegorz Natalia (EKS MLEXER Elbląg

Gry drużynowe juniorek:
1. KS DEKORGLASS Działdowo (Piórkowska Wiktoria, Grzebska Aleksandra) – AWANS
2. EKS MLEXER Elbląg (Jabłonka Aleksandra/ Grzegorz Natalia) – AWANS

Gra pojedyncza juniorów:
1. Chrząszcz Wojciech (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda) – AWANS
2. Petaś Kacper (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda) – LIMIT
3. Bielicki Jakub (KS DEKORGLASS Działdowo) – AWANS
4. Kuźmicz Jakub (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda) – LIMIT
5-6. Żebrowski Jędrzej (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)
5-6. Klimczewski Jakub (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)
7-9. Chojnacki Wiktor (LKS WEL Lidzbark Welski)
7-9. Skoneczka Mikołaj (KS DEKORGLASS Działdowo)
7-9. Chojnowski Wojciech (KS DEKORGLASS Działdowo)

Gra podwójna juniorów:
1. Petaś Kacper/ Kużmicz Jakub (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)
2. Bielicki Jakub/ Chojnowski Wojciech (KS DEKORGLASS Działdowo)
3. Klimczewski Jakub/ Żebrowski Jędrzej (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)

Gry drużynowe juniorów:
1. MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda (Chrząszcz Wojciech, Petaś Kacper, Kuźmicz Jakub) – AWANS
2. KS DEKORGLASS Działdowo (Bielicki Jakub, Chojnowski Wojciech, Skoneczka Mikołaj) – AWANS

Gra mieszana juniorów:
1. Grzebska Aleksandra/ Bielicki Jakub (KS DEKORGLASS Działdowo)
2. Piórkowska Wiktoria/ Chojnowski Wojciech (KS DEKORGLASS Działdowo)
3. Łuszczyńska Joanna (MLKS CZARNI Olecko)/ Żebrowski Jędrzej (MLKS OTRÓDZIANKA Ostróda)
4. Miezianko Dominika (MLKS CZARNI Olecko)/ Skoneczka Mikołaj (KS DEKORGLASS Działdowo)

2018-04-11 18:15:58