Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Sfotografowali Święta

02.01.2019

Region

Kolędnicy zwyciężyli w radiowym konkursie fotograficznym „Sfotografuj Święta”, który Radio 5 ogłosiło przed Świętami Bożego Narodzenia. Słuchacze zgłosili 26 uroczych, świątecznych zdjęć. Świąteczne chwile rodzinne, choinki, czworonożni pupile, kolędnicy, bałwanki i przedświąteczne zakupy czy odwiedziny św. Mikołaja – te między innymi ujęcia zdecydowaliście się nam pokazać w konkursie. W esemesowym głosowaniu bezkonkurencyjne okazało się zdjęcie nr 12, przedstawiające tradycyjnych kolędników, nadesłane przez pana Marcina.

Nagrodą za miejsce pierwsze jest samochodowy zestaw prostownikowy z funkcją wspomagania rozruchu auta oraz zaproszenie do studia fotograficznego. Drugie miejsce – miś i bałwanek pod choinką, zdobyło zdjęcie pani Agnieszce.

Za tę fotografię pani Agnieszka otrzymuje zestaw całodziennego wyżywienia dietetycznego oraz zaproszenie do studia fotograficznego. Trzecie, premiowane nagrodą, miejsce zajęło utrzymane w tonach szarości i czerwieni zdjęcie pani Joanny, która w nagrodę za swoją fotografię otrzymuje zestaw bonów na bezpłatne odbitki i zaproszenie do studia fotograficznego.

Sponsorem głównym Konkursu „Sfotografuj Święta” była suwalska HURTOWNIA ELEKTRYCZNA ELEKTROMIL. Sponsorami zaś KREDENS SMAKU Catering Dietetyczny i augustowskie Studio Fotograficzne FOTO BAJKA.

Autor: SzK/IW