Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha 23 kwietnia 2017    Pogoda

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Śmiertelny wypadek

Foto: Radio 5   

Śmiertelny wypadek na trasie Olecko-Ełk w pobliżu miejscowości Przytuły. Nie żyje 52-letnia kobieta. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 15. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca BMW zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym.

Droga w miejscowości Przytuły jest zablokowana. Na miejscu służby będą pracować do późnych godzin wieczornych. Samochody ciężarowe jadące z Ełku powinny kierować się na Orzysz dalej do Giżycka. W miejscowości Kąp skręcić w kierunku Wydmin i dalej jechać do Olecka. A samochody osobowe powinny kierować się na DK16 i w miejscowości Wysokie skręcić i jechać przez Guty i Wieliczki do Olecka.

Autor: ko     Źródło: KPP w EłkuData: 23 grudnia 2015

   
Tagi:

6 Komentarzy

  1. xpan Odpowiedz

    Kierowcy tego przewoźnika sami drukują zaświadczenia ( był dostępny przez 28 dni) i jezdza nie spiąc po nocach. Każdy podczas kontroli ma jedna tarczke, wyjątki jak ma dwie. Policja i inspekcja nic z tym nie robi ( musza chyba niezle smarować), a my jak mamy uczciwie konkurować z taka firma.

  2. Mag Odpowiedz

    Do xpan, dlaczego nakręcasz przy nieszczęściu spiralę pomówień? Chcesz wykorzystać tragedię do załatwiania własnych interesów? Niestety ale sprawcą wypadku była Pani , która zginęła.
    Wyrazy współczucia dla rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O TYM SIE MÓWI TYTUŁ

O TYM SIĘ MÓWI

O TYM SIĘ MÓWI 2