Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira 21 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Straż Pożarna z nowym zastępcą

Foto: KMPSP Suwałki

Suwałki

Kazimierz Golubiewski Zastępcą Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach. Nowy zastępca został powołany wczoraj (12.03) podczas uroczystej zbiórki w miejscowej komendzie. Akt powołania uroczyście wręczył Jarosław Wendt, Podlaski Komendant Wojewódzki PSP. Kazimierz Golubiewski do tej pory pracował w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Grajewie.

Autor: MZ     Źródło: KMPSP SuwałkiData: 13 marca 2018

   
Tagi:

9 Komentarzy

 1. rolnik postępowy Odpowiedz

  Szkoda ze brak z mian w ARiMR w Suwałkach. Tam niestety nastąpią dopiero z nową władzą. A więc tylko wybory i głosowanie na każdego byle nie na PIS może rolnika w naszym powiecie uratować.

  1. xxx Odpowiedz

   Do rolnik postępowy lepiej zajmij się hodowlą krówek, świnek, kurek a nie mieszasz się do polityki bo widzę że na polityce to nic się nie znasz i bzdury jakieś wypisujesz

 2. K>K Odpowiedz

  ty rolnik postepowy ciągle piszesz te brednie ,że już nudne to się robi. Jakby ta jedna osoba decydowała o wszystkim Ja uważam ,że chyba chory jesteś na stołek albo z niego spadłeś i nie mieszaj rolników.

  1. M Odpowiedz

   Żebyś się nie zdziwiła k co do rolnikow w wyborach. Może tobie nudne, ale beneficjentów ARiMR którzy nie maja swoich doplat na czas juz nie koniecznie. Wybory ida….

  2. rolnik postępowy Odpowiedz

   Niestety Stankiewicz decyduje o wszystkim. Co nie jest takie obojętne rolnikom jak pozornie się wydaje.

 3. obywatel Odpowiedz

  Czyżby w KM PSP w Suwałkach już brakuje kadr na stanowiska komendanckie, że biorą już z strażaków z Grajewa? Czy już brakuje ludzi w komendzie suwalskiej popierających jedyną słuszną linię polityczną partii?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.