Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta 21 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Święto Zakochanych

Foto: Radio 5

Ełk

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Walentynki to okazja do wyrażania swoich uczuć, np. poprzez obdarowywanie się prezentami.

Panowie najczęściej wręczają swoim wybrankom kwiaty. Odwiedziliśmy jedną z ełckich kwiaciarni, by sprawdzić, które cieszą się największą popularnością. Jak powiedziała reporterowi Radia 5 Pani Grażyna, właścicielka kwiaciarni – symbolem miłości dla większości klientów są czerwone róże.

A co w sytuacji, kiedy kwiaty to za mało, by wyrazić uczucia? Wtedy możemy zdecydować się na wizytę u jubilera. Tutaj również dominującą grupą klientów są mężczyźni. Jakie prezenty wybierają Panowie i skąd wiedzą czy dana biżuteria przypadnie ich wybrance do gustu? – o to zapytaliśmy Panią Kingę ze sklepu jubilerskiego.

Sprzedawcy jednogłośnie przyznają że okres walentynkowy to wzmożony ruch w sklepach, jednak nie tylko tam możemy zaopatrzyć się w udany prezent dla ukochanej osoby.

Z okazji Walentynek Radio 5 tradycyjnie organizuje konkurs, główna nagroda to pierścionek z brylantem. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS na numer 72601, w treści wpisać R5E, IMIĘ i NUMER KONTAKTOWY swojej Walentynki, a także ŻYCZENIA, lub WYZNANIE MIŁOSNE – wygrywają te najbardziej oryginalne.

Autor: as     Data: 14 lutego 2018

   
Tagi:

1 komentarz

  1. ##%%## Odpowiedz

    o, hoho! zapewne ten konkurs wygra jasio oryginał (specjalista od haremów kobiet) z kowaleci oleckiej, ponoć pięknym tekstem wyznawał udawane uczucia ( jak na oryginała przystało) 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.