Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Święto Zakochanych

14.02.2018

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Walentynki to okazja do wyrażania swoich uczuć, np. poprzez obdarowywanie się prezentami.

Panowie najczęściej wręczają swoim wybrankom kwiaty. Odwiedziliśmy jedną z ełckich kwiaciarni, by sprawdzić, które cieszą się największą popularnością. Jak powiedziała reporterowi Radia 5 Pani Grażyna, właścicielka kwiaciarni – symbolem miłości dla większości klientów są czerwone róże.

A co w sytuacji, kiedy kwiaty to za mało, by wyrazić uczucia? Wtedy możemy zdecydować się na wizytę u jubilera. Tutaj również dominującą grupą klientów są mężczyźni. Jakie prezenty wybierają Panowie i skąd wiedzą czy dana biżuteria przypadnie ich wybrance do gustu? – o to zapytaliśmy Panią Kingę ze sklepu jubilerskiego.

Sprzedawcy jednogłośnie przyznają że okres walentynkowy to wzmożony ruch w sklepach, jednak nie tylko tam możemy zaopatrzyć się w udany prezent dla ukochanej osoby.

Z okazji Walentynek Radio 5 tradycyjnie organizuje konkurs, główna nagroda to pierścionek z brylantem. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS na numer 72601, w treści wpisać R5E, IMIĘ i NUMER KONTAKTOWY swojej Walentynki, a także ŻYCZENIA, lub WYZNANIE MIŁOSNE – wygrywają te najbardziej oryginalne.