Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 23 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Szymon i Zuzanna najpopularniejsze

Foto: Radio 5

Ełk

Szymon, Filip i Jakub, a dziwewczynki – Zuzanna, Amelia i oczywiście Julia – to najpopularniejsze imiona, które w minionym roku były nadawane dzieciom urodzonym na terenie działania ełckiego Urzędu Stanu Cywilnego.
Rok 2017 był również rekordowy jeżeli chodzi o ilość urodzeń. Ełcki USC zarejestrował 1351 dzieci, to o około 100 maluchów więcej niż w 2016. Jeżeli chodzi o nowych mieszkańców Ełku – w mieście zameldowanych zostało 630 malutkich mieszkańców.
Mówi Marcin Radziłowicz, sekretarz miasta.

Do końca ubiegłego roku w ełckim szpitalu prowadzony był pilotażowy program rejestracji nowych obywateli. Rodzice mogli upoważnić przedstawiciela szpitala, który w ich imieniu rejestrował dziecko w urzędzie

Obecnie rejestracji muszą dokonać sami rodzice, mają na to 21 dni

Autor: wk     Data: 12 stycznia 2018

   
Tagi:

3 Komentarzy

  1. Pan łokieć Odpowiedz

    Dlaczego w urzędzie miasta wydawane są nasze pieniądze na cukierki, pączki, kawusie, herbatki . A gdy pracownik idzie do pracy musi za swoje pieniądze kupić jedzenia czy inne płyny do picia.

  2. Urodzona w Elku. Odpowiedz

    Popieram, układy, układziki i Te same nazwiska. Gdzie człowieka bez nazwiska ze 3 razy na stażu przeciagnal i tak wezmą kogoś po znajomości(sama tego doswiadczylam) Dlatego ludzie po studiach pracują za granicą i za granicą po paru latach bez pleców swobodnie awansują i zyja, a nie wegetuja. Jak sie utrzymac za stazowe? Jak zalozyc rodzine? A jak juz ja sie ma, jak ja wyrzywic?Ludzie nie zwlekacie z wyjazdem z tego małego miasta! Nie dajcie się wykorzystywać i tak dla was miejsca tam nie będzie. No chyba, że u jakiegoś prywaciarza lub fabryce za nędzne pieniądze!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.