Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy 23 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Diana Kotarska
Diana Kotarska

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Tragedia w Sylwestrową noc

Foto: Radio 5

Ełk

Tragiczny finał Sylwestra w Ełku. Nie żyje młody mieszkaniec miasta. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło po godzinie 23:00 w okolicy jednego z lokali gastronomicznych przy ul. Armii Krajowej. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że 21-latek został zaatakowany przez kilku oprawców.

-Mężczyzna zginął na miejscu, informuje Agata Kulikowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Policjanci zatrzymali 4  osoby, które mogą mieć coś wspólnego z tym zdarzeniem, dodaje.

Najprawdopodobniej w niedzielę (1.01) biegły patolog określi przyczynę śmierci młodego mężczyzny. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalają ełccy policjanci.

 

Autor: jwe,ate     Źródło: KPP w EłkuData: 1 stycznia 2017

   
Tagi:

21 Komentarzy

 1. brader

  Nie może tak być…. tu i teraz kończy się tolerancja! Jak tak można!? Mam tylko nadzieję, że sprawiedliwość i zasłużona kara spotka tych, którzy to uczynili. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu

 2. dfgh

  czyli ten młody mężczyzna przybył do lokalu zewnatarz ? dlaczego Daniel to on zmarł?

 3. Wojtek

  Turki już mordują naszych nożami, a media muszą mówić prawdę. Inaczej dobra zmiana to lipa.

 4. kamil

  od dawna zauważam, że w Ełku szerzy się patologia narkomaństwo i rozbójnictwo a to wszystko przez to ,że coraz więcej młodych i ambitnych ludzi wyjeżdża a zostanie tu tylko patologia, moi wszyscy znajomi wyjechali już z tego gnojowiska.

  1. kamil

   patrząc na ulice Ełku dochodzę do takiego wniosku ,że narkomania i rozbójnictwo jest tu na porządku dziennym. Mój znajomy z Warszawy przyjeżdżając tu do Ełku stwierdził,że tu jest bardzo nie bezpiecznie tzn, młodzież chodząca grupkami 10 osobowymi widząc to stwierdził że tu jest młodzież jak w Warszawie 15 lat temu.

 5. kamil

  Może to nie był obcokrajowiec o śniadej karnacji tylko nie domyta patologia chodząca ulicami miasta i wyglądał jak by miał śniadą karnację.

 6. ania

  Ludzie jak można komuś odebrać życie nawet jak są to obcokrajowcy to teź ludzie tych czterech powinien spotkać ten sam los co zgotowali temu chłopakowi i jego bliskim

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.