Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 maja 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Monika Tyszkiewicz
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Tragiczny finał poszukiwań 31-latka


Tragiczny finał poszukiwań 31-letniego mieszkańca Gminy Pisz. W piątek (19.05) po godz. 15 ciało mężczyzny wyłowiono z rzeki Pisa. Jak poinformował Paweł Pieńkosz, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piszu, zwłoki znajdowały się na głębokości prawie dwóch metrów w odległości około 500 metrów od miejsca, w którym 31-latek miał wypaść z łodzi.

Jak już informowaliśmy w wiadomościach Radia 5 mężczyzna w poniedziałek (15.05.) wybrał się na ryby. W środę (17.05.) jego zaginięcie zgłosiła konkubina. Tego dnia policjanci wspólnie ze strażakami rozpoczęli przeszukiwanie rzeki Pisy. Działania kontynuowano również w czwartek (18.05) i piątek (19.05). W akcję zaangażowano płetwonurków, którzy przy pomocy sonaru zlokalizowali ciało 31-latka. Przyczyny śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok.

W sprawie zatrzymani zostali trzej mężczyźni, którzy mieli wypłynąć na ryby z 31-latkiem.  Jak powiedział Radiu 5 Rafał Kulągowski, Prokurator Rejonowy w Piszu- mężczyźni podejrzewani są o nieudzielenie pomocy, ale jak zaznacza prokurator to wstępna kwalifikacja czynu. Więcej będzie wiadomo po zakończeniu czynności wykonywanych przez policję.

Data: 19 maja 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.