Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii 17 grudnia 2017

Na żywo: Suwałki  | Ełk Do końca roku pozostało:


ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Tragiczny wypadek

Foto: Radio 5

Suwałki

Zmarł pieszy potrącony przez motocyklistę przy ulicy Noniewicza w Suwałkach. Do wypadku doszło w niedzielę (14.05) po południu. 82-letni mężczyzna przechodził przez niesygnalizowane przejście dla pieszych. W tym samym momencie został uderzony przez motocyklistę, który wykonywał manewr wyprzedzania jadąc w kierunku ulicy Dwernickiego. 21-letni kierowca jednośladu i pieszy zostali odwiezieni do szpitala. 82-latek zmarł.

Autor: PF     Źródło: KMPSP SuwałkiData: 15 maja 2017

   
Tagi:

11 Komentarzy

 1. A jakk Odpowiedz

  Proste czemu policja nie stoja na kosciuchy i noniewicza ???tych debili tylko słychać a nie widać jak jada centrum taka szybkośc! A stoją dumne kurka wodna nie tam gdzie trzeba. Policja ma nam.służyć samo słowo służba coś mowi a wam w głowach milicyjnych się przestawilo.

 2. wsk Odpowiedz

  No wreszcie będzie spokój , to chyba ten sam gość co na jednym kole popisywał się na ulicy Klonowej , Modrzewiowej

 3. adam Odpowiedz

  Dlaczego motocykle są w ogóle dopuszczone do ruchu drogowego? Motocyklem powinien jechać albo policjant, albo rajdowiec po zamkniętym torze wyścigowym zbudowanym specjalnie w tym celu. Nie idiotom na normalnych drogach.

  1. andrzej Odpowiedz

   Dlaczego samochody są dopuszczone do ruchu drogowego ? Motocykl to taki sam środek transportu jak inne. Zdarzył się wypadek … wina motocyklisty wydaje się bezsprzeczna ! Więc co ? Zdelegalizować motocykle ? Może jednak zacząć od delegalizacji samochodów … zabiły więcej ludzi ! Prawda jest taka że to nie motocykle i nie samochody zabijają ludzi ! Wypadki powoduje najczęściej głupota kierującego !

 4. kierOWCA Odpowiedz

  Widziałem kierującego tym motorem tego samego dnia, kilka godzin wcześniej tak wyprzedzał mój samochód, że prawie lusterko urwał… Szkoda tylko pieszego i jego rodziny… Bo jakiś debil musiał się popisać. Winy jest też trochę i polityków prezydentów itd… bo zamiast zrobić nawet jeden czy dwa porządne tory, żeby ludzie mogli poszaleć to marnujemy pieniądze na setki boisk piłkarskich.

 5. czyt1 Odpowiedz

  Tor nie poprawi sytuacji bo debil będzie musiał dojechać na tor i wrócić i wtedy też będzie pędził jak debil

  1. kierOWCA Odpowiedz

   Uwierz na słowo, że po jeździe na torze nie będzie miał siły na wariowanie, a przed jazdą są wielkie emocje, więc szaleństwa też odpadają.
   Na pewno tory są lepsze niż stadiony i boiska bo zawsze ograniczą w jakimś stopniu wariowanie, a boisk mamy pogrom…

 6. Driver Odpowiedz

  Policja nie kontroluje motocykistow a co drugi bez uprawnien albo po browarku jedzie takie są realia w suwalkach i w kierunku na Sejny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.