Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Trwają poszukiwania 50-letniego mężczyzny

10.10.2018

Grajewo

50-letniego mieszkańca Grajewa poszukują miejscowi policjanci. Mężczyzna wyszedł z domu nie informując najbliższych, gdzie się udaje i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Policjanci podają rysopis Dariusza Piotra Siłakowskiego. Mężczyzna ma około 186 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy i broda średniej długości, oczy ciemne, twarz pociągła. Mężczyzna posiada bliznę na prawej nodze.

W dniu zaginięcia ubrany był w dżinsowe spodnie, czarne buty oraz ciemnozieloną kurtkę skórzaną.
We wtorek (09.10) poszukiwania zaginionego prowadzone były na rzece Ełk na odcinku od Grajewa w kierunku Prostek. W działania oprócz policjantów zaangażowali się również strażacy. Poszukiwania prowadzone były po zgłoszeniach od mieszańców, którzy mieli widzieć 50-latka w okolicach rzeki.

Jak powiedziała Radiu 5 Sylwia Gosiewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, funkcjonariusze nie przesądzają, co mogło stać się z zaginionym mężczyzną. Badane i sprawdzane są wszystkie poszlaki w tej sprawie.

Jak dodaje, 50-letni mieszkaniec miasta wyszedł z domu w poniedziałek 1 października.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby wskazać miejsce pobytu zaginionego. Informacje można przekazać pod numerem telefonu: 112, 86 474 18 00 lub kontakt osobisty z grajewską jednostką.

Źródło: KPP w Grajewie
Autor artykułu: jwe