Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Trwają poszukiwania Teresy Khan

25.07.2019

Region

Zaginionej, 73-letniej Teresy Khan, w dalszym ciągu poszukują augustowscy policjanci. Kobieta w czwartek 18 lipca wyjechała z domu białym rowerem, dotychczas nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatni raz ubrana była w białą bluzkę z krótkim rękawkiem, długą jasnobłękitną spódnicę i czarne pantofle. Kobieta ma około 160 cm wzrostu, otyłą sylwetkę, włosy siwe, oczy niebieskie.

W czwartek (25.07.19) odbyło się robocze spotkanie burmistrza Augustowa ze służbami. Mundurowi będą jeszcze dokładniej przeszukiwać pobliskie lasy i miejscowości.

Jak poinformował Radio 5 syn poszukiwanej, kobieta ostatni raz była widziana w niedzielę (21.07.19) w sklepie w miejscowości Tobołowo w gminie Nowinka. Ekspedientka rozpoznała poszukiwaną i powiadomiła służby. Przy Alei Wyszyńskiego w Augustowie odnaleziona została natomiast kurtka kobiety.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policją. Warto dodać, że poszukiwana choruje na demencję starczą i zaniki pamięci.

Autor: IW