Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety 19 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Daniel Bobrowski
Marcin Banachowski

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Trzeci dzień Suwałki Blues Festival

Foto: radio5.com.pl

Suwałki

Muzyczne bluesowe święto w Suwałkach. Czterodniowy Blues Festival jest na półmetku. W sobotę (07.07) odbywa się trzeci, przedostatni dzień festiwalu. Fani bluesowych dźwięków korzystają z muzycznej uczty. Z roku na rok impreza przyciąga coraz większą liczbę miłośników. Przybywają z różnych zakątków Polski.  Jak sami przyznają, Blues Festiwal to jedyne takie wydarzenie w kraju.

Po południu ulicami miasta ruszył koncert na lawecie, była też parada motocykli. W sobotę (08.07) na scenach plenerowych ustawionych na ulicy Kościuszki i w Parku Konstytucji 3 Maja wystąpią między innymi  Mike Andersen, Joe Louis Walker, King King i przede wszystkim gwiazda wieczoru, The Original Blues Brothers Band. Blues w mieście będzie rozbrzmiewał do niedzieli. Ostatniego dnia festiwalu zagra jeszcze gwiazda polskiego bluesa – zespół Dżem. Suwałki Blues Festiwal to też koncerty klubowe, śniadania bluesowe, otwarta scena bluesowa.

Autor: KS     Źródło: Radio 5Data: 8 lipca 2017

   
Tagi:

5 Komentarzy

  1. stolarz Odpowiedz

    Bardzo fajny pomysł z tą lawetą, tylko w tym roku to jakaś była obskurna, tak jakby dopiero co walca przywiozła i dodatkowo jeździła za szybko. W zeszłym roku była rewelacyjna, czysta i robiła wrażenie. Poruszała się powoli i długo było słychać muzykę. Uważam, że taka mobilna scena powinna poruszać się po większych partiach miasta, a zespoły mogłyby się zmieniać, miasto bardziej odczuło by dni festiwalu.

  2. sioma Odpowiedz

    wszystko pieknie king king dawal czadu nawet deszcz nie przeszkadzal tylko cena tyskiego z nalewaka to jakies nieporozumienie 7 zeta za 0.4 litra mnie jakos pragnienie przeszlo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.