Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego 20 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Trzy osoby zatrzymane po zaginięciu 31-latka

Foto: Radio 5

Pisz/Jeże

Trzy osoby zatrzymane w związku z zaginięciem 31-letniego mieszkańca Gminy Pisz. Jak już informowaliśmy w wiadomościach Radia5 mężczyzna w poniedziałek (15.05.) wybrał się na ryby. W środę (17.05.) jego zaginięcie zgłosiła konkubina. Tego dnia policjanci wspólnie ze strażakami rozpoczęli przeszukiwanie rzeki Pisy. Jedna z hipotez zakłada, że mężczyzna wypadł z łódki i się utopił.

Środowe poszukiwania prowadzone przez policjantów i miejscowych strażaków wzdłuż linii brzegowej z lądu i łódki nie przyniosły rezultatu. Dlatego w czwartek (18.05.) w działania zaangażowano płetwonurków. Niestety jak na razie bez powodzenia.
Jak poinformował dziś (19.05.) Radio 5 kpt. Józef Baranowski oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu- dzisiaj od rana wznowione zostały poszukiwania zaginionego 31-latka. Działania prowadzone są przy wsparciu nurków z Giżycka. Przy pomocy sonaru lustrowane jest dno rzeki Pisy w okolicach miejscowości Jeże, gdzie ostatni raz widziany był 31-latek.

W związku z zaginięciem 31-latka policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Jak wiadomo nieoficjalnie mieli oni wypłynąć na ryby z poszukiwanym obecnie 31-latkiem.
Jak powiedział dziś (19.05.) Radiu 5 Rafał Kulągowski prokurator rejonowy w Piszu- mężczyźni podejrzewani są o nieudzielenie pomocy, ale jak zaznacza prokurator to wstępna kwalifikacja czynu. Więcej będzie wiadomo po zakończeniu czynności wykonywanych przez policję.

Autor: jwe     Źródło: Prokuratura Rejonowa w Piszu, KP PSP w Piszu, KPP w Piszu, Data: 19 maja 2017

   
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.