Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki 25 kwietnia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Trzymiesięczny areszt dla Tunezyjczyka i Algierczyka

Foto: Radio 5

Ełk

Tymczasowy, trzymiesięczny areszt dla podejrzanych o zabójstwo 21-letniego Daniela. Tak zdecydował we wtorek (3.01) podczas kilkugodzinnego posiedzenia Sąd Rejonowy w Ełku.

Do aresztu trafił 26-letni Tunezyjczyk, kucharz baru z kebabem, który zdaniem śledczych zadał 21-latkowi śmiertelne ciosy nożem.

Mężczyzna we wtorek (3.01) w sądzie twierdził, że nie wie co się stało w sylwestrową noc.

Do aresztu na trzy miesiące trafił także drugi z zatrzymanych, właściciel baru z kebabem. 41-letni Algierczyk jest podejrzany o współudział w zabójstwie.

Jak powiedział Michał Dźwilewski, Przewodniczący Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Ełku, dotychczas zebrane dowody wskazują na duże prawdopodobieństwo popełnienia przez obu podejrzanych zarzucanych im czynów.

Jak dodał Dźwilewski, obaj podejrzani złożyli obszerne wyjaśnienia. Przewodniczący Wydziału Karnego, zasłaniając się tajemnicą śledztwa nie ujawnił, czy mężczyźni przyznali się do winy.

Pozostałe dwie osoby zatrzymane w tej sprawie zostały już zwolnione. Marokańczyka i Algierczyka przesłuchano w charakterze świadków. Nadal pozostają w zainteresowaniu policji – poinformowała rzeczniczka ełckiej Komendy.

Autor: ate,mb     Źródło: Radio 5Data: 3 stycznia 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.