Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 maja 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Monika Tyszkiewicz
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Turniej Gwiazd na rzecz Adriana Jarosza


Reprezentacja Artystów Polskich wygrała III Piłkarski Turniej Gwiazd, rozegrany w niedzielę (14.05) na giżyckim „Orliku”. Drużyna celebrytów, w składzie której znaleźli się m.in. aktorzy i byli reprezentanci Polski w piłce nożnej, wyprzedziła Oldboy’a Giżycko, 15. Giżycką Brygadę Zmechanizowaną oraz zespół wielonarodowego batalionu NATO, który od kilku tygodni stacjonuje na Mazurach. Turniejowi towarzyszyła akcja charytatywna, podczas której zbierano pieniądze na rehabilitacją będącego od kilku lat w śpiączce giżycczanina Adriana Jarosza.
– Wszyscy wiemy, kto powinien wygrać dzisiejszy turniej – mówił podczas otwarcia imprezy burmistrz Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz.

A zabawa była przednia, co podkreślał m.in. aktor Piotr Zelt, który z Reprezentacją Artystów Polskich przyjechał do Giżycka po raz pierwszy.

Bardzo gościnni okazali się przedstawiciele wojska, którzy zajęli trzecie i czwarte miejsce w imprezie. Dowódca 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej gen. Jarosław Gromadziński nie zamierzał jednak rozdzierać szat.

W przerwach między meczami odbyły się licytacje gadżetów. Nowych nabywców znalazły m.in. koszulki piłkarzy Legii Warszawa: Miroslava Radovicia i Łukasza Brozia, za które zapłacono łącznie 3 tysiące złotych. Patronem medialnym wydarzenia było Radio 5.

Data: 15 maja 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.