Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy 23 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


W niedzielę Miss Run

Foto: radio5.com.pl

Suwałki

Miss Run odbędzie się w niedzielę (19.03) w Suwałkach. To biegi pań wokół zalewu Arkadia. Wszystko zacznie się o godz. 14.00.O szczegółach mówił w czwartek (16.03) w Radiu 5 Waldemar Borysewicz, dyrektor suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W tym roku organizatorzy zaplanowali dwa biegi: bieg główny na dystansie 3,5 km (dwa okrążenia wokół zalewu Arkadia) i Bieg w Szpilkach na 100m. Na mecie na każdą z uczestniczek będzie czekał medal. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody. Poza tym odbędą się wybory Miss Fashion Run 2017 w kategorii najlepsza stylizacja uczestniczek.

Autor: PF     Źródło: Radio 5Data: 16 marca 2017

   
Tagi:

4 Komentarzy

  1. Fan Audi 300 kucy Odpowiedz

    I ja Fan Audi 300 kucy rasowy klekot tdi wybieram się na Miss Run w niedzielę swojo audico. Na placu przed stadionem Wigier będę kręcił bączki i drifował. Każdy kto chce będzie mógł przyjść i podziwiać możliwości mojej audicy 300 kucy rasowy klekot tdi i moje umiejętności Fana Audi 300 kucy. Wstęp oczywiście bezpłatny. Dla pierwszych 5 widzów którzy przyjdą nas podziwiać flaszka spirytusu gratis ( litewskiego ) dla kolejnych pięciu dobry łyk spirytusu z gwinta też oczywiście gratis. Pokaż będzie trwał godzinę a potem kita kłatro działa i sru rowem na Raczki interesy załatwiać.

  2. kobii Odpowiedz

    Niech pan Waldemar lepiej naprawi bieznie do biegania na silowni OSiR a nie zabiera glos na temat biegu. Tylko w radiu taki madry a nie potrafi tak prostych rzeczy zalatwic.Panie prezydencie czas zmienic tego goscia na takim stanowisku bo tylko wstyd dla miasta przynosi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.