Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Wigry Suwałki – Miedź Legnica 0:1

Wigry Suwałki w spotkaniu 22. kolejki Nice I ligi przegrały na własnym stadionie z Miedzią Legnica 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla legniczan zdobył w 44. minucie meczu Grzegorz Bartczak.Biało-niebiescy przez nieskuteczność i brak zimnej krwi przegrali wyrównany mecz z Miedzią i spadli na piąte miejsce w tabeli. Przeciwnicy suwalskich Wigier również zaliczyli wpadki, co sprawiło, że suwalczanie nie stracili kontaktu z podium. Do drugiego w tabeli Zagłębia Sosnowiec tracą tylko 2 punkty. – Stać nas na lepszą grę – powiedział na pomeczowej konferencji Dominik Nowak, szkoleniowiec suwalskich Wigier.

Kolejne spotkanie, 23. kolejki, Wigry rozegrają w Mielcu. 25. marca o godzinie 17:00 przeciwnikiem biało-niebieskich będzie 12. w tabeli Stal Mielec.

Wigry Suwałki 0-1 Miedź Legnica

Bramka: Bartczak (44′)

Wigry: Zoch – Bucholc, Wichtowski, Cverna, Adu Kwame, – Kądzior, Karankiewicz (68′, Wroński), Radecki, Ryczkowski (78′, Dadok), Kozak (57′, Santana) – Adamek.

Miedź: Kapsa – Bartczak, De Amo, Midzierski, Trifonow – Rasak, Pennanen (76′, Garguła), Daniel, Forsell, Rybicki (46′, Marquitos) – Łobodziński (90′, Bartulović).

Żółte kartki: Radecki, Karankiewicz – Rybicki.

Sędziował:  Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

2017-03-19 08:00:11