Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy 23 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Wizja lokalna z udziałem podejrzanych o zabójstwo

Foto: Radio 5

Ełk

Kolejna wizja lokalna w miejscu zabójstwa 21-letniego Daniela odbyła się we wtorek (16.05) w Ełku. Brali w niej udział cudzoziemcy podejrzani o dokonanie zbrodni. To już trzeci i prawdopodobnie ostatni eksperyment procesowy, którego celem jest ustalenie przebiegu zdarzeń z nocy sylwestrowej. Przypomnijmy, że 21-latek został zamordowany przy ul. Armii Krajowej w pobliżu baru z kebabem. Zginął od ciosów nożem. Zarzuty zabójstwa usłyszał 41-letni Algierczyk – właściciel lokalu gastronomicznego i 26-letni Tunezyjczyk – kucharz, który – jak się później okazało – przebywał w Polsce nielegalnie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Suwałkach. W poprzednich dwóch wizjach lokalnych, które odbyły się w marcu, uczestniczyli świadkowie tego tragicznego zdarzenia.
– Na wtorkową wizję dowiezieni zostali dwaj oskarżeni cudzoziemcy – informuje Ryszard Tomkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Przypomnijmy, że Algierczyk i Tunezyjczyk na czas prowadzonego śledztwa przebywają w areszcie. Za zabójstwo grozi im dożywocie.

 

Autor: apk     Data: 16 maja 2017

   
Tagi:

7 Komentarzy

  1. Onala Odpowiedz

    Trzeba tych obcokrajowcow do tej wizj wziasc i tylko z prawdziwym nozem i mocne udezenia . chopaka mlodego zabili ich zycie po takim wyczynie i tak juz nie ma sensu bo jak zyc tym ze drugiej osobie odbierasz zycie !!!!

  2. Jaś Odpowiedz

    Po jaki czort znowu podgrzewacie stare kotlety, komu potrzebne te zdjęcia. Głupota gryzipiórków nie ma granic!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.