Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 maja 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Monika Tyszkiewicz
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Wizja lokalna z udziałem podejrzanych o zabójstwo


Kolejna wizja lokalna w miejscu zabójstwa 21-letniego Daniela odbyła się we wtorek (16.05) w Ełku. Brali w niej udział cudzoziemcy podejrzani o dokonanie zbrodni. To już trzeci i prawdopodobnie ostatni eksperyment procesowy, którego celem jest ustalenie przebiegu zdarzeń z nocy sylwestrowej. Przypomnijmy, że 21-latek został zamordowany przy ul. Armii Krajowej w pobliżu baru z kebabem. Zginął od ciosów nożem. Zarzuty zabójstwa usłyszał 41-letni Algierczyk – właściciel lokalu gastronomicznego i 26-letni Tunezyjczyk – kucharz, który – jak się później okazało – przebywał w Polsce nielegalnie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Suwałkach. W poprzednich dwóch wizjach lokalnych, które odbyły się w marcu, uczestniczyli świadkowie tego tragicznego zdarzenia.
– Na wtorkową wizję dowiezieni zostali dwaj oskarżeni cudzoziemcy – informuje Ryszard Tomkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Przypomnijmy, że Algierczyk i Tunezyjczyk na czas prowadzonego śledztwa przebywają w areszcie. Za zabójstwo grozi im dożywocie.

 

Data: 16 maja 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.