Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta 21 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Wojskowi pomogli Zosi

Foto: radio5.com.pl

Suwałki

12 tysięcy złotych na rehabilitację 5-letniej Zosi Szturgulewskiej zebrano podczas „I Oficerskiego Balu Charytatywnego” w Klubie 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej. W imprezie, która odbyła się na początku lutego uczestniczyło około 70 osób wojskowych, przedstawicieli służb mundurowych i samorządu.  W poniedziałek (12.02) podpułkownik Krzysztof Świderski, dowódca dywizjonu i Jarosław Zieliński, wiceminister resortu spraw wewnętrznych i administracji przekazali zebrane środki rodzicom chorej dziewczynki. Jak mówili, takie bale w okresie międzywojennym w suwalskim garnizonie odbywały się regularnie. Teraz dywizjon zamierza wrócić do tej tradycji.


Autor: AP     Źródło: Radio 5Data: 12 lutego 2018

   
Tagi:

7 Komentarzy

  1. Papa Odpowiedz

    Szlachetna inicjatywa, ważne aby pomagać niepełnosprawnym, a ludzie doszukuja się jak zwykle przekrętów. Brawo, trzymam kciuki zeby nastepnym razem udalo sie zebrać jeszcze więcej.

  2. Neptun Odpowiedz

    Jeżeli chodzi o pomoc potrzebującym to każda forma jest dobra. Taki bal to fajna sprawa, dobrze że ktoś o tym pomyślał. Zawistni ludzie grosza nie wpłacą, a jedyne co umieją to narzekać w necie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.