Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Wybieramy poduszki ortopedyczne do sypialni

18.09.2020

 

Wybieramy poduszki ortopedyczne do sypialni – praktyczne wskazówki prosto od eksperta z Hilding Anders

Odkryj nowy poziom komfortu. Odpowiednie poduszki ortopedyczne zmienią sposób, w jaki śpisz!
Połączenie wygodnego materaca z niesamowitą poduszką – nowy wymiar wygodnego snu

Mogłoby się wydawać, że spanie w komfortowych warunkach jest proste – wystarczy odpowiednie łóżko, dobrze dobrana poduszka i ciepła pościel. Niestety jest to znacznie cięższe zadanie – sam sen jest niezwykle skomplikowanym i złożonym procesem, którego parametry są ciężkie do zmierzenia. Każdy śpi inaczej, każdy organizm zbudowany jest w inny sposób i każdy z nas ma inne potrzeby. Co więcej, wcale nie jest prosto je spełnić. 

Materace w XXI wieku w niczym nie przypominają starszych rozwiązań. Mamy do czynienia z produktami niezwykle zaawansowanymi technologicznie. Powstają one w laboratoriach przy pomocy zaawansowanych komputerów, a za ich projektowanie odpowiadają eksperci z wielu dziedzin.

Z poduszkami jest podobnie – łącząc te kompozycje w całość, otrzymujemy idealną kombinację dla zdrowego snu. Skompletowanie odpowiedniego zestawu może być jednak trudne. O czym warto pamiętać przy wyborze poduszki i skąd czerpać inspiracje na wyposażenie sypialni, które zawsze będzie po naszej stronie?

Czym się kierować podczas wyboru poduszki?

Najważniejszym parametrem, który trzeba brać pod uwagę, jest certyfikat medyczny. To absolutny wymóg w przypadku dobrej poduszki medycznej – bez niego nie powinniśmy w ogóle brać takiego produktu pod uwagę. Certyfikat medyczny to świadectwo, że poduszka prezentuje prozdrowotne właściwości. Nie znaczy to jednak, że z takich poduszek mogą korzystać tylko osoby, które przebyły jakiś trudny wypadek albo są do tego zobowiązane przez lekarza lub fizjoterapeutę. Można je używać także w pełni zdrowia – to świetny sposób na zwiększenie komfortu w trakcie snu, a także zapobieganie występowaniu różnego rodzaju schorzeń w przyszłości.

Najlepsze produkty na rynku mogą pochwalić się potwierdzeniami od wielu różnych instytucji. Materace i poduszki SleepMed, podmarki Hilding, oferują na przykład unijny certyfikat medyczny, a także znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Kupując je, mamy więc pewność, że będą doskonale wspierać nasz sen.
Ważny jest także materiał, który został wykorzystany do wyprodukowania poduszki. Może to być na przykład wysokoelastyczna pianka. Doskonale dopasowuje się ona do kształtu naszej głowy, przez co zapewnia równomierne podparcie, co przekłada się na prawidłowe krążenie, oddychanie i komfort. Redukujemy tym samym szansę na wystąpienie różnego rodzaju schorzeń powiązanych z układem kostnym oraz układem naczyniowym. W przypadku poduszek Hilding i SleepMed możemy także wybierać spośród różnorodnych kształtów. Warto również zwrócić uwagę na cechy dodatkowe, takie jak właściwości antyalergiczne.

Odkryj doskonałe poduszki ortopedyczne SleepMed by Hilding

Poduszki ortopedyczne oferowane przez firmę Hilding oraz należącą do niej markę SleepMed charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Przy ich produkcji wykorzystywane są zasoby laboratorium SleepLab, które od lat ma pozycję czołowego innowatora w dziedzinie opracowywania rozwiązań do zaawansowanych technologicznie materacy oraz poduszek. SleepMed by Hilding to firma, która stawia na rozwiązania medyczne, doceniane przez ekspertów i szerokie grono klientów. Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą tych marek.
_________________________________
Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

 

Artykuł sponsorowany