Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Suwałki: CALa pomoc dla Bajki

1 października

Międzynardowy Dzień Muzyki z CAL prawdziwe drzwi

Koncert uznanej w świecie Patrycji Piekutowskiej, scena Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz 13 niepowtarzalnych przedmiotów, które będzie można wylicytować na aukcji charytatywnej – to tylko zapowiedź tego, co wydarzy się już 1 października na rzecz dzieci z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka” oraz z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy „Prolog”.

Międzynarodowy Dzień Muzyki to cudowna okazja do zanurzenia się w świat piękna i dźwięków poprzez muzykę – na scenie pojawi się wybitna skrzypaczka Patrycja Piekutowska, która dotychczas koncertowała w 40 krajach świata na 5 kontynentach. Swoją obecnością i przepięknym głosem zaszczyci także Mateusz Wróblewski, uznany aktor. Wieczór poprowadzi Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL prawdziwe drzwi i Krzysztof Szubzda, dziennikarz, reżyser i satyryk.

Celem tego wyjątkowego koncertu jest pozyskanie środków finansowych na stworzenie przestrzeni sportowo – rekreacyjnej, znajdującej się przy szkole przy ul. M. L. Paca 4 w Suwałkach. Będzie to miejsce spotkań osób z niepełnosprawnością oraz lokalnej społeczności.

W trakcie koncertu odbędzie się licytacja prac dzieci inspirowanych m.in. sztuką NFT, płyty z autografem Patrycji Piekutowskiej, koszulki z autografami piłkarzy drużyny MKS Ślepsk Malow Suwałki czy obrazów spod pędzla Haliny Mackiewicz oraz Iwony Morawskiej. Pojawi się też wyjątkowa szansa na kolację z Mateuszem Wróblewskim. Niespodzianką będzie możliwość wylicytowania statuetki „Włócznia Jaćwingów”, którą 13 sierpnia 2021 otrzymała firma CAL prawdziwe drzwi.

Szczegóły

Data:
1 października
Kategoria Wydarzenie: