Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Suwałki: Odlotowe Suwałki Air Show

21 czerwca - 25 czerwca

 

Odlotowe Suwałki Air Show to najbardziej spektakularne i niecodzienne widowisko w regionie północno-wschodniej Polski.

Podczas pokazów lotniczych Odlotowe Suwałki Air Show, które odbędą się na terenie Lotniska w Suwałkach w dniu 25 czerwca, publiczność będzie miała okazję zobaczyć wyjątkowy podniebny spektakl w wykonaniu najlepszych pilotów, zespołów akrobacyjnych z Polski oraz Litwy. Impreza obędzie się w ramach organizowanych przez Miasto Suwałki wraz z Aeroklubem Polskim i Suwalską Szkołą Lotniczą Mistrzostw Polski w Akrobacji Samolotowej i Szybowcowej (21-25 czerwca br.).

Przed nami niesamowite widowisko łączące w sobie podniebne akrobacje, pokazy pirotechniczne i muzykę.
 
Oprócz zabierających dech pokazów na suwalskim niebie, uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać na płycie Lotniska Suwałki wystawę statyczną samolotów, śmigłowców i innych jednostek latających. Znajdziemy tu zarówno maszyny wykorzystywane na co dzień, w celach prywatnych czy służące do nauki latania. Pojawią się jednostki kolekcjonerskie i historyczne, wykorzystywane tylko na paradach i specjalnych pokazach.
 
Atrakcje dodatkowe to loty zapoznawcze śmigłowcem lub samolotem nad Suwałkami, strefa gastronomiczna, strefa zabawy dla dzieci, a na zakończenie wieczoru – koncert na powitanie lata w Suwałkach.
 
Zapraszamy do śledzenia fanpage’u Odlotowe Suwałki Air Show, tam będziemy zdradzać szczegóły wydarzenia, program oraz uczestników pokazów. Widzimy się 25 czerwca na Lotnisku w Suwałkach.

Szczegóły

Początek:
21 czerwca
Koniec:
25 czerwca
Kategoria Wydarzenie:
Translate »