Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego 24 kwietnia 2017    Pogoda

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Wyniki sekcji zwłok 21-latka

Foto: Radio 5   26-letni obywatel Tunezji zatrzymany ws. zabójstwa 21-latka

Trzy rany kłute, jedna z nich najpoważniejsza przebiegająca bezpośrednio do serca, spowodowała śmierć 21-letniego mężczyzny – to wyniki sekcji zwłok przekazane przez Prokuratora Rejonowego w Ełku Wojciecha Piktela podczas konferencji prasowej w poniedziałek (2.01) wieczorem. Rana spowodowała  wykrwawienie i niewydolność krążeniowo- oddechową i to było bezpośrednią przyczyną śmierci- mówi prokurator.

Przypomnijmy, że w związku z tym zabójstwem zatrzymano cztery osoby.
W poniedziałek (2.01) dwóm przedstawiono zarzut zabójstwa- to kucharz i właściciel lokalu gastronomicznego.

– Żaden z nich nie przyznał się do winy- mówi prokurator.


Obrońca właściciela lokalu oskarżonego o zabójstwo Wojciech Stpiczyński przyznaje, że jego klient nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia.

Do sądu jeszcze w poniedziałek (2.01) ma trafić wniosek o tymczasowe aresztowanie obu mężczyzn. Pozostałe dwie osoby zatrzymane w tej sprawie zostaną najprawdopodobniej zwolnione, jak mówi prokurator zebrane dowody nie wskazują, żeby te osoby podejrzewać o jakieś przestępstwa.

Z zarzutami muszą się również liczyć osoby, które zostały zatrzymane podczas zamieszek. To 28 najbardziej agresywnych osób, a charakter zarzutów uzależniony będzie od zabezpieczonego materiału dowodowego. Jak mówi prokurator- we wtorek (3.01) będą wykonywane czynności z tymi osobami.

Autor: jwe     Źródło: Radio 5Data: 2 stycznia 2017

   
Tagi:

1 komentarz

O TYM SIE MÓWI TYTUŁ

O TYM SIĘ MÓWI

O TYM SIĘ MÓWI 2