Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha 23 kwietnia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Daniel Bobrowski
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Wyniki sekcji zwłok 21-latka

Foto: Radio 5

Ełk

Trzy rany kłute, jedna z nich najpoważniejsza przebiegająca bezpośrednio do serca, spowodowała śmierć 21-letniego mężczyzny – to wyniki sekcji zwłok przekazane przez Prokuratora Rejonowego w Ełku Wojciecha Piktela podczas konferencji prasowej w poniedziałek (2.01) wieczorem. Rana spowodowała  wykrwawienie i niewydolność krążeniowo- oddechową i to było bezpośrednią przyczyną śmierci- mówi prokurator.

Przypomnijmy, że w związku z tym zabójstwem zatrzymano cztery osoby.
W poniedziałek (2.01) dwóm przedstawiono zarzut zabójstwa- to kucharz i właściciel lokalu gastronomicznego.

– Żaden z nich nie przyznał się do winy- mówi prokurator.


Obrońca właściciela lokalu oskarżonego o zabójstwo Wojciech Stpiczyński przyznaje, że jego klient nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia.

Do sądu jeszcze w poniedziałek (2.01) ma trafić wniosek o tymczasowe aresztowanie obu mężczyzn. Pozostałe dwie osoby zatrzymane w tej sprawie zostaną najprawdopodobniej zwolnione, jak mówi prokurator zebrane dowody nie wskazują, żeby te osoby podejrzewać o jakieś przestępstwa.

Z zarzutami muszą się również liczyć osoby, które zostały zatrzymane podczas zamieszek. To 28 najbardziej agresywnych osób, a charakter zarzutów uzależniony będzie od zabezpieczonego materiału dowodowego. Jak mówi prokurator- we wtorek (3.01) będą wykonywane czynności z tymi osobami.

Autor: jwe     Źródło: Radio 5Data: 2 stycznia 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.