Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 25 maja 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Zapasy dla dzieci


Młodych amatorów sportów zaprasza na treningi sekcja zapaśnicza MOSiR Grajewo. Zgłaszać się mogą dzieciaki w wieku od 9 do 13 lat. Zajęcia skierowane są zarówno do chłopców jak i dziewczynek.

Jak informują organizatorzy- program najmłodszej grupy będzie bazował na grach i zabawach z podstawowymi elementami technik zapaśniczych, elementami gimnastycznymi i ogólnorozwojowymi. Zdaniem wielu specjalistów zapasy to doskonały trening ogólnorozwojowy dla całego ciała. Zapasy potrafią pomóc wytrenować siłę i spryt, które sprawiają, że trening zapaśniczy stanowi bazę dla wielu innych sportów walki.

Zajęcia prowadzone są w Gimnazjum nr 3 oraz w hali MOSiR w Grajewie. Udział w treningach jest bezpłatny. Bliższe informacje uzyskać można pod numerami telefonu 602 645 860 oraz 511 995 231.

Młodzi zapaśnicy trenować będą również w Wydminach. Obecnie trwają zapisy chętnych do trenowania tej dyscypliny sportu. Zgłaszać mogą się młodzi mieszkańcy Wydmin i okolic w wieku od lat 7. Sekcja rozpocznie działalność na przełomie września i października. Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w Ośrodku Sportowo-Noclegowym Centrum Edukacji Niepublicznej Wydminy. Inicjatorem uruchomienia sekcji zapaśniczej jest Stowarzyszenie Akademia Sportu Wydminy.

Data: 13 września 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.