Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 24 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Zawodnicy MKB „Mazur” Ełk na podium

Foto: T. Biryło

Ełk/Białystok

Natalia Kuczewska i Tomasz Kulenko z MKB  „Mazur” Ełk zwycięzcami w swoich kategoriach w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Młodzieży.
W rywalizacji startowało w sumie ponad 30 zawodników z klubów: „Sztorm” Augustów, „Gwardia” Szczytno, „Hetman” Białystok, „Cristal” Białystok, „Unia” Hajnówka, ”Tiger” Łomża, MKB „Mazur” Ełk oraz dwóch drużyn litewskich z Kowna i Mariampola.
W kategorii wagowej 44,5 kg pierwsze miejsce zajęła ełczanka Natalia Kuczewska. Zawodniczka MKB „Mazur” Ełk na punkty pokonała Julię Buławską  z drużyny „Hetman „ Białystok.
Jak informuje Tadeusz Biryło, trener ełczan- Natalia stoczyła

bardzo dobrą walkę, była zawodniczką, która narzuciła swój styl walki, zadając więcej ciosów w ataku, co przesadziło o jej zwycięstwie.
Rewelacyjnie spisał się Tomasz Kulenko. Zawodnik MKB”Maur” Ełk w kategorii wagowej 75 kg po najładniejszej walce całego turnieju pokonał Adriana Rogowskiego z „Cristal” Białystok.
Jak informuje Biryło- był to dramatyczny pojedynek, którego losy ważyły się do ostatnich sekund walki. O zwycięstwie Tomasza zdecydowała druga runda, w której zawodnik z Białegostoku był dwukrotnie liczony po otrzymaniu mocnych ciosów. Po zakończonym turnieju specjalna komisja złożona ze wszystkich trenerów wybrała Tomka najlepszym zawodnikiem całego turnieju.
Wyjazd na zawody możliwy był dzięki otrzymanej dotacji na upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży z Powiatu Ełckiego i Urzędu Miasta w Ełku.

 

Autor: jwe     Data: 19 czerwca 2017

   
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.