Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany 18 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Marcin Banachowski
Marcin Banachowski

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Nie żyje kierowca

Foto: radio5.com.pl

Rowele

Tragiczny finał zdarzenia drogowego w miejscowości Rowele. Nie żyje kierowca samochodu marki Audi, który zderzył się tam z osobowym Jeepem. Jak już wcześniej pisaliśmy do zdarzenia doszło w poniedziałek (13.11) po godzinie 16:40 na trasie Rutka Tartak – Wiżajny w miejscowości Rowele. Z niewiadomych przyczyn, doszło tam do czołowego zderzenia osobowego Audi z jadącym z naprzeciwka Jeepem. Jak poinformował dyżurny suwalskich strażaków, kobieta kierująca Jeepem została przetransportowana do szpitala w Suwałkach. Strażacy prowadzili akcję uwolnienia zakleszczonego w pojeździe kierowcy Audi. Mężczyzna niestety zmarł. Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Policjanci ustalają teraz przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

 

Autor: MZ     Źródło: KMPSP SuwałkiData: 13 listopada 2017

   
Tagi:

13 Komentarzy

  1. ja Odpowiedz

   Kolizja to zderzenie dwóch obiektów, czyli wypadek jest również kolizją. I w takim znaczeniu zostało to słowo użyte w artykule. Polecam słownik języka polskiego, a jak skorzystasz ze słownika wyrazów bliskoznacznych, to będziesz mógł zamienić sobie słowo kolizja na zderzenie, na przykład. I wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

 1. Ja to du pa Odpowiedz

  „3) zdarzenie drogowe – wypadek drogowy albo kolizja drogowa;
  4) wypadek drogowy – zdarzenie drogowe, w wyniku którego jest osoba zabita albo ranna;
  5) kolizja drogowa – zdarzenie drogowe, w którym powstały wyłącznie straty materialne.”

 2. Koło Odpowiedz

  W świetle kodeksu ruchu drogowego oraz kodeksu karnego kolizja a wypadek to dwa odrębne inaczej traktowane zdarzenia drogowe,więc kolego słownik tu nie ma nic do rzeczy kolizja to nie wypadek a wypadek to nie kolizja 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.