Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy 23 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Zdobyli Mistrzostwo Świata

Foto: UKŻ GROT Suwałki

Bruinisse/Suwałki

Eryk i Kinga Martynko Mistrzami Świata w żeglarskiej klasie Cadet. Zawodnicy Uczniowskiego klubu Żeglarskiego GROT Suwałki stanęli na najwyższym stopniu podium w zawodach rozgrywanych w miejscowości Bruinisse w Holandii, które zakończyły się w piątek (11.08). Bardzo dobre 6 miejsce zajęły Julia Hościłowicz i Julia Kundzicz. Wyniki mistrzostw są dla suwalskiego klubu najlepsze w historii. Nad powodzeniem całego przedsięwzięcia na holenderskich wodach czuwali trenerzy: Paweł Cherubin oraz Piotr Szyc.

Autor: KS     Źródło: UKŻ GROT SuwałkiData: 12 sierpnia 2017

   
Tagi:

6 Komentarzy

 1. Radek, POL 1171 ;) Odpowiedz

  Super, wielki sukces dla załogi, trenerów i prestiż dla klubu. Gratulacje. Klasa Cadet była zawsze mocna stroną suwalskiego klubu i w koncu sięgnęliśmy po najwyzsze trofeum.

 2. suwalczanin Odpowiedz

  Brawo Eryk i Kinga! A dziewczyny zajęły 6 miejsce w ogólnej klasyfikacji, wśród załóg żeńskich wygrały. Pozdrawiam wszystkich żeglarzy!

 3. Kadeciatz Odpowiedz

  Ludzie poprawcie ten wpis! Julka jestPIERWSZA wśród dziewcząt a szósta w ogólnej klasyfikacji. Eryk i Kinga super wynik!

 4. Brawo Odpowiedz

  Gratuluję tytułu Mistrzów Świata. To olbrzymi sukces. Eryk z Kinga zapisaliscie się w historii polskiego żeglarstwa! Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.