Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny 15 grudnia 2017

Na żywo: Suwałki  | Ełk Do końca roku pozostało:


ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Zimowisko w Zakopanem dla dzieci rolników

Foto: Radio 5

Region

Zimowisko dla dzieci rolników organizuje Gminne Zrzeszenie LZS we współpracy z Gminą Ełk. Od 26 stycznia do 5 lutego w Zakopanem odpoczywać będzie około 300 najmłodszych. Przewidziane są dwa turnusy. Z wypoczynku zimowego mogą skorzystać dzieci i młodzież z terenu województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

– O zakwalifikowaniu uczestnika na zimowisko decyduje kolejność zgłoszeń – mówi Tomasz Bartnik, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku.

Udział dziecka w zimowisku można zgłosić elektroniczne za pomocą strony www.lzselk.pl i www.elk.gmina.pl. Można się również zgłaszać telefonicznie pod numerem 508 863 211 lub 516 106 667.

Autor: ko     Data: 5 stycznia 2017

   
Tagi:

14 Komentarzy

 1. tu Ełk Odpowiedz

  Myślałam, że pan radny coś powie o swoim udziale i zachowaniu podczas „manifestacji” prze kebabem. Takiemu to tylko dać dzieci pod opiekę. co na to radni powiatowi?

 2. jaki Odpowiedz

  prawda to co pan Tomasz wyczyniał przed kebabem nie przystoi na osobę która ma do czynienia z dziećmi wstyd i hańba ze tego nikt nie nagrał pijany był pan jak bela

 3. Ultras Odpowiedz

  Nie pisz, że ktoś był pijany, jeśli go w tym momencie nie zadałes alkomatem. Fakt faktem, Tomek skandowal jak wprawiony kibic z piłkarskiego młyna.

 4. Ełk Odpowiedz

  Każdy ma swoje zdanie, każdy ma swoje życzenie. Podgrzewacie emocje. Kto nie chce z wysłać dziecka z tym człowiekiem wysyłać na wypoczynek niech ,,,,,,,,,,,,,,,. Uważajcie na słówka bo jest kodeks karany. Ostudzie emocje wielcy …………………….!!!!!!!!!!!! Chcecie kolejnej maniły przeciwko pedałom i ………………… !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uszanujcie zdanie człowieka !!!!!!!!!!!!!!! Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania !!!!!!!!!

  1. tu Ełk Odpowiedz

   Osoba pisząca bardzo emocjonalnie przypomina w tonie grożby o kodeksie karnym, natomiast sama używa epitetów. Jest takie powiedzenie: szlachectwo zobowiązuje .Bycie radnym powiatowym również.

 5. Rodak Odpowiedz

  Jak piszecie o tym człowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piszczcie Szanowny Panie !!!!!!!!!!!!!! Kto zrobił więcej dla dzieci wiejskich nie pomijając miejskich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dzieli a łączy !!!!!!!!!!!!!!!

 6. bigmazi Odpowiedz

  Mandat radnego powinien zobowiązywać do czegoś. Chyba przede wszystkim do rozsądku. Oczywiście pan radny może mieć swoje poglądy. Jednak prezentowanie ich w sposób mający znamiona podżegania do nienawiści jest hańbiące mandat.

  1. adam Odpowiedz

   Jesli ci sie pan radny nie podoba to w czasie wyborow skreśl jego nazwisko. Ty tylko myslisz Isamiści ciezko pracujacy i to wszystko my myslimy inaczej. Uszanuj nasze zdanie a z miłosci do islamu zajrzyj codziennie do Kebaba i pocałuj szefa w czoło. nic nie mamy do tego.

 7. Maria Odpowiedz

  A ja mam go w d…. dzieci z nim o nie broń Boże.Do dzis dzieciak zle wspomina .A jesli chodzi o dzieci rolników to dobrą kasę za to mają. A co myślicie ze oni jadą za free.wspaniały to pomysł ale czemu z nim .dzieci powinny czuć się bezpiecznie a tsk nie jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.