Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Zmarło siedmiu mieszkańców powiatu augustowskiego

22.11.2020

województwo podlaskie

Siedmiu mieszkańców powiatu augustowskiego zmarło ostatniej doby z powodu koronawirusa. To osoby w wieku od 63 do 88 lat. Wszyscy byli hospitalizowani oraz mieli choroby współistniejące.

W województwie podlaskim przybyło w niedzielę (22.11.20) 865 kolejnych zakażonych. Wśród nich 64 osoby z Suwałk, 34 z powiatu augustowskiego, 22 z suwalskiego i 5 z sejneńskiego.

Wyzdrowiało 266 osób, w tym 64 z Suwałk i powiatu suwalskiego.

W całym kraju jest 18 467 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje: zostały potwierdzone kolejne przypadki wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim.

To kobieta w wieku 88 lat, mieszkanka powiatu białostockiego, hospitalizowana w szpitalu w Białymstoku. Miała choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 72 lat, mieszkanka powiatu augustowskiego, hospitalizowana w szpitalu w Augustowie. Miała choroby współistniejące.

To mężczyzna w wieku 92 lat, mieszkaniec powiatu hajnowskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Hajnówce. Miał choroby współistniejące.

To mężczyzna w wieku 84 lat, mieszkaniec powiatu hajnowskiego, hospitalizowany w szpitalu w Hajnówce. Miał choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 70 lat, mieszkanka powiatu siemiatyckiego, hospitalizowana w szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miała choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 94 lat, mieszkanka powiatu siemiatyckiego, hospitalizowana w szpitalu w Siemiatyczach. Miała choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 68 lat, mieszkanka powiatu siemiatyckiego, hospitalizowana w szpitalu w Siemiatyczach. Miała choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 66 lat, mieszkanka powiatu siemiatyckiego, hospitalizowana w szpitalu w Hajnówce. Miała choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 82 lat, mieszkanka powiatu białostockiego, hospitalizowana w szpitalu w Augustowie. Miała choroby współistniejące.

To mężczyzna w wieku 79 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, hospitalizowany w szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miał choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 63 lat, mieszkanka Augustowa, hospitalizowana w szpitalu w Augustowie. Miała choroby współistniejące.

To mężczyzna w wieku 88 lat, mieszkaniec Augustowa, hospitalizowany w szpitalu w Augustowie. Miał choroby współistniejące.

To mężczyzna w wieku 70 lat, mieszkaniec Augustowa, hospitalizowany w szpitalu w Augustowie. Miał choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 86 lat, mieszkanka powiatu augustowskiego, hospitalizowana w szpitalu w Suwałkach. Miała choroby współistniejące.

To mężczyzna w wieku 85 lat, mieszkaniec Augustowa, hospitalizowany w szpitalu w Augustowie. Miał choroby współistniejące.

To mężczyzna w wieku 81 lat, mieszkaniec Bielska Podlaskiego, hospitalizowany w szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miał choroby współistniejące.

To kobieta w wieku 90 lat, mieszkanka powiatu bielskiego, hospitalizowana w szpitalu w Augustowie. Miała choroby współistniejące.


Autor: IW
Źródło: Podlaski Urząd Wojewódzki/Ministerstwo Zdrowia