Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji 22 kwietnia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Diana Kotarska
Diana Kotarska

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Znów bawią do łez

Foto: Radio 5

Ełk

W Ełku trwa 23. Mazurskie Lato Kabaretowe „Mulatka”. Jak co roku w sali widowiskowej i w amfiteatrze występują najlepsze grupy kabaretowe w Polsce. Ełczan i przebywających w mieście turystów bawić będą do soboty (05.08.).

Ale Mulatka to nie tylko gwiazdy. To również możliwość zaistnienia na dużej scenie kabaretowej dla młodych grup. Taką możliwość daje im udział w konkursie o Grand Prix. Tym razem zaprezentuje się 12 mniej znanych zespołów. Pierwszego dnia zaprezentowało się sześć z nich. To Monika Nowogrodzka, Kabaret Trzecia Strona Medalu, Szymon Łątkowski, A jak!, Inaczej oraz Tomasz Biskup.

Jak mówią Monika Nowogrodzka oraz Kabaret Trzecia strona Medalu – najważniejsze w fachu kabareciarza to dotrzeć do publiki.

A jak młode stażem kabarety ocenia ełcka publiczność?

Ocena publiczności to jedno. Młodych kabareciarzy ocenia również jury. W tym roku zasiedli w nim Grzegorz Halama, Krzysztof Daukszewicz, Czesław Tenor Jakubiec i Jacek Fedorowicz.

Jak mówi Jacek Fedorowicz członek Jury- poziom konkursu jest bardzo wysoki.

Gwiazdą wieczoru był Kabaret Młodych Panów. W rozmowie z reporterem Radia 5 przyznali, że Ełk kojarzy im się z przyjemnymi wspomnieniami

Oprócz  Kabaretu Młodych Panów bawić nas będą jeszcze Kabaret Ciach, Kabaret Nowaki, Krzysztof Daukszewicz, Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski.

O Swoich wspomnieniach dotyczących Mulatki postanowił opowiedzieć także Andrzej Poniedzielski

Patronem medialnym Mazurskiego Lata Kabaretowego Mulatka jest Radio 5. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest w portalu Twojego regionu pod adresem radio5.com.pl w zakładce Kalendarium.

Autor: mb,jwe     Data: 3 sierpnia 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.