Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Zobacz i adoptuj

14.12.2019

Boguś

Boguś to osiedlowy twardziel. Od kilku lat przemierzał okolice ulic Suzina i Sikorskiego w Suwałkach. Swoim samczym urokiem podbijał serca niewiast, by te przynosiły mu pełne miski jedzenia. Jednak nawet osiedlowy twardziel musi kiedyś odpocząć. Boguś ma chore uszy, prawie nie ma zębów, a te, które mu zostały, są w opłakanym stanie. Jeszcze nie wiemy, czy zostaną usunięte wszystkie. Jedno jest pewne, powrót Bogusia na ulicę jest już niemożliwy. To wielki miś, miziasty, kochany, cierpliwy, spokojny, nawet miauczeć głośno nie potrafi. Bez problemu kuwetkuje. Siedzi w klatce kennelowej, wciąż dostaje leki. Przydałby się chociaż dom tymczasowy.


Mamka

Bezdomna kotka została zgłoszona do Fundacji Zwierzęta Niczyje wraz z maluchami, po tym, kiedy pies zaatakował kociaki. Niestety część kociaków nie przeżyła ataku. Prawie wszystkie pozostałe zyskały już domy. Została matka, piękna, dumna szylkretka, pełna złota. Kotka trochę niedowidzi, co do słuchu też mamy wątpliwości. Ale wiemy, że człowieka zna i akceptuje. Kotka została wysterylizowana, przeszła operację przepukliny. Dochodzi do siebie i już myśli o nowym, bezpiecznym domu.


Linda

Linda błąkała się na północy Suwałk. Jej nawoływania do człowieka wzruszyły panią Katarzynę. Ta szukała pomocy na własną rękę. Sama złapała kotkę i zawiozła do, wskazanego przez nas, gabinetu. Robiła też ogłoszenia, szukając właściciela Lindy. Linda była przeziębiona. Seria zastrzyków postawiła ją na nogi. Jest już zdrowa, odrobaczona i wysterylizowana. Słowem – gotowa by zamieszkać w Twoim domu. Intensywnie szukamy domy dla tej rocznej przylepy!