Błękitni Stargard – Wigry Suwałki 1:0

boisko stadion murawa uniwersalne archiwalne e1447331859690 1 e1513859502832

Suwałki

Pierwsza porażka biało-niebieskich w nowym sezonie. Niedzielny mecz (06.09) z Błękitnymi Stargard suwalczanie przegrali 1:0. Pierwszy i jedyny gol w spotkaniu padł w 41. minucie gry. Szybka kontra gospodarzy zakończyła się bramką Oskara Ryka. Świetną szansę na wyrównanie wyniku spotkania miał w 75. minucie Cezary Sauczek. Skrzydłowy biało-niebieskich minął bramkarza gospodarzy, ale jego strzał trafił w boczną siatkę. Kilka minut później po dokładnej wrzutce Adamka, ponownie bliski trafienia był Sauczek. Strzał 21-latka obronił jednak bramkarz rywali. Pomimo zaciętych ataków piłkarzy Wigier, wynik nie uległ już zmianie i suwalczanie wrócili do domu bez punktów. Kolejna szansa na bramki w piątek (11.09). na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze w Suwałkach, Wigry podejmą Skrę Częstochowa. Początek meczu o godzinie 17.