Ludzie radia

DJ-e

Tomek Suchocki

Ełk

Arkadiusz Sikora

Suwałki / Dyrektor Muzyczny

Monika Tyszkiewicz

Ełk

Szymon Kozicz

Suwałki

Marcin Banachowski

Ełk / Dyrektor Sportowy

Mateusz Gałęski

Ełk

Marek Szabłowski

Moje Country Granie

Zbigniew Ostrowski

Pozytywnie Nastrój

Reporterzy

Marta Półtoraczyk

Reporter / Wydawca Wiadomości

Julia Wyrzykowska

Reporter / Wydawca Wiadomości

Adam Tołkacz

Reporter / Wydawca Wiadomości

Wojtek Mierzwiński

Reporter

Wojtek Kraszewski

Reporter

Michał Żukowski

Reporter / Wydawca Wiadomości

Kamila Żukowska

Reporter / Wydawca Wiadomości

Izabela Budnik

Reporter / Wydawca Wiadomości

Artur Parafinowicz

Suwałki / Redaktor Naczelny

Biuro

Ewa Gibas

Administracja

Edyta Wasilewska

Administracja

e-mail: biuro@radio5.com.pl

Reklama

Piotr Sitek

specjalista ds. reklamy

email: sitek@radio5.com.pl telefon: 603 879 867

Martyna Cieśluk

specjalista ds. reklamy

email: martyna@radio5.com.pl telefon: 690 552 797

Angelika Aneszko

specjalista ds. reklamy

email: angelika@radio5.com.pl telefon: 791 105 197

Robert Miszkiel

specjalista ds. reklamy

email: robert@radio5.com.pl

Agnieszka Świętochowska

specjalista ds. reklamy

email: agnieszka@radio5.com.pl telefon: 572 501 564

Audio-Wideo

Adam Romanowski

Grafik

Krzysztof Mierzejewski

Operator Kamery

Karolina Wądołowska-Lamorska

Produkcja

IT

Kamil Czupryński

Informatyk

Zarząd

Emil Bajer

Dyrektor

e-mail: biuro@bayermedia.pl

Czytaj również