Ludzie radia

DJ-e

Tomek Suchocki

Tomek Suchocki

Ełk
Arkadiusz Sikora

Arkadiusz Sikora

Suwałki / Dyrektor Muzyczny
Monika Tyszkiewicz

Monika Tyszkiewicz

Ełk
Szymon Kozicz

Szymon Kozicz

Suwałki
Marcin Banachowski

Marcin Banachowski

Ełk / Dyrektor Sportowy
Marek Szabłowski

Marek Szabłowski

Moje Country Granie
Zbigniew Ostrowski

Zbigniew Ostrowski

Pozytywnie Nastrój

Reporterzy

Marta Półtoraczyk

Marta Półtoraczyk

Reporter / Wydawca Wiadomości
Julia Wyrzykowska

Julia Wyrzykowska

Reporter / Wydawca Wiadomości
Adam Tołkacz

Adam Tołkacz

Reporter / Wydawca Wiadomości
Wojtek Mierzwiński

Wojtek Mierzwiński

Reporter
Wojtek Kraszewski

Wojtek Kraszewski

Reporter
Michał Żukowski

Michał Żukowski

Reporter / Wydawca Wiadomości
Kamila Żukowska

Kamila Żukowska

Reporter / Wydawca Wiadomości
Izabela Budnik

Izabela Budnik

Reporter / Wydawca Wiadomości
Artur Parafinowicz

Artur Parafinowicz

Suwałki / Redaktor Naczelny

Biuro

Ewa Gibas

Ewa Gibas

Administracja
Edyta Wasilewska

Edyta Wasilewska

Administracja

e-mail: biuro@radio5.com.pl

Reklama

Piotr Sitek

Piotr Sitek

specjalista ds. reklamy

email: sitek@radio5.com.pl telefon: 603 879 867

Martyna Cieśluk

Martyna Cieśluk

specjalista ds. reklamy

email: martyna@radio5.com.pl telefon: 690 552 797

Angelika Aneszko

Angelika Aneszko

specjalista ds. reklamy

email: angelika@radio5.com.pl telefon: 791 105 197

Robert Miszkiel

Robert Miszkiel

specjalista ds. reklamy

email: robert@radio5.com.pl

Agnieszka Świętochowska

Agnieszka Świętochowska

specjalista ds. reklamy

email: agnieszka@radio5.com.pl telefon: 572 501 564

Audio-Wideo

Adam Romanowski

Adam Romanowski

Grafik
Krzysztof Mierzejewski

Krzysztof Mierzejewski

Operator Kamery
Karolina Wądołowska-Lamorska

Karolina Wądołowska-Lamorska

Produkcja

IT

Kamil Czupryński

Kamil Czupryński

Informatyk

Zarząd

Emil Bajer

Emil Bajer

Dyrektor

e-mail: biuro@bayermedia.pl

Czytaj również