mazur mamry

Ełk, Giżycko

Dobra passa piłkarzy Mamr Giżycko trwa.

Piłkarze znad Niegocina pokonali na stadionie w Ełku MKS Korsze 4:3

Wynik zaskakuje gdyż to zawodnicy z Korsz w pewnym momencie wygrywali już 0-2. Jednak piłkarze Mamr szybko się otrząsnęli po 2 ciosach zadanych przez przeciwników i w 38 minucie gola kontaktowego strzelił Michał Świderski.

Piłkarze Mamr cały czas napierali na bramkę gości, niestety bez rezultatu. W 63 minucie do bramki Mamr trafił Patryk Harasim i zrobiło się 1-3. Kolejne ataki piłkarzy Mamr przyniosły efekty i już w 70 minucie zrobiło się 3-3.

Osiem minut przed końcem debiutujący w ligowym meczu Mamr Arkadiusz Mroczkowski został powalony przez obrońcę MKS w polu karnym. Do jedenastki podszedł Mariusz Rutkowski, który pokonał bramkarza gości i tym samym ustanowił wynik spotkania na 4-3

Zadowolenia po spotkaniu w Ełku nie krył trener Giżycczan Przemysław Łapiński

Warto dodać że była to już 16 wygrana piłkarzy Mamr, którzy aktualnie są liderem For Bet IV ligi i mają już5 punktów przewagi nad drugą Mrągowią Mrągowo.

Kolejnym rywalem „GieKSy” będzie zajmująca 7. miejsce w tabeli Pisa Barczewo. Na arenę starcia zaplanowanego na 27 marca wyznaczono Mrągowo.