Wigry Suwałki – Błękitni Stargard 0:1

160202749 3787613921318533 1434948986337600907 o

Suwałki

W meczu 21. kolejki eWinner 2 Ligi Wigry Suwałki przegrały u siebie z Błękitnymi Stargard 0:1. To już druga porażka biało-niebieskich przeciwko zespołowi ze Stargardu w 2 lidze i pierwsza na własnym stadionie po zimowej przerwie.

Pierwszy i jedyny gol spotkania padł już 5 minucie, kiedy to atakujący gości Mateusz Bochniak wykorzystał fatalne ustawienie gospodarzy, przelobował piłkę nad bramkarzem biało-niebieskich i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Niezrażeni złym początkiem meczu podopieczni Dawida Szulczka, rzucili się do walki. Dobre okazje do wyrównania wyniku mieli m.in Kamil Adamek i Rafał Grzelak. Ten drugi, musiał jednak opuść murawę przed zakończeniem meczu.

W 58. minucie spotkania 32-letni obrońca Wigier faulował przed własnym polem karnym zawodnika gości, otrzymał drugą żółtą kartkę i w rezultacie musiał zostawić swój zespół.

Niestety, mimo ogromnej presji, jaką suwalczanie wywierali na gościach nie udało się już zmienić wyniku spotkania.

Najbliższa okazja do zdobycia cennych puntów już w najbliższą środę (17.03). Wigry Suwałki pojadą do Częstochowy, gdzie zmierzą się z miejscową Skrą, która obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli.